Donanım

Razer Suya ve Toza Dayanlıklı Oyuncu Klavyesi Çıkarıyor

Razer’in en son mekanik klavyesi dökülen sıvılara ve toza dayanıklı olacak. Yeni BlackWidow Ultimate oyun klavyesi şimdi su ve toza dayanıklı bir IP54 sahip olarak geliyor.

Arka aydınlatmalı yeşil LED tuşların zenginliği standart oyunda, dalga, dalgalanma, yıldız ışığı gibi oyuncuların özelleştirebileceği daha fazla aydınlatma efektine sahiptir. Klavyenin 80 milyon tuş vuruş süresine sahip olduğu söyleniyor ve Razer Green Switches‘ı kullanıyor ve bu tuşlar bazı oldukça sağlam tıklayarak 50 gramlık bir çalıştırma kuvveti içeriyor. Üzerinde bulunan diğer tuşlara da makro atayabiliyorsunuz.

Boyutları 7.98 inç x 6.02 inç x 2.36 inçtir ve kabloyu sayarsanız bir kilodan biraz daha hafif.

Razer BlackWidow şu anda şirketin web sitesinde mevcut ve Aralık ayına kadar dünya çapında satışa sunulacak. AB’de 109.99 $ – 119.99 € ücretinden satılmaktadır. Ülkemiz de ki fiyatı şuan belli değil.

Corsair’in Cherry MX Red anahtarlarını kullanan, aperatif geçirmez bir mekanik klavye olduğunu da belirtmek gerekir. Klavyeniz üzerinde çok fazla sakarlık yapıyorsanız bu klavyeyi alıp kullanabilirsiniz, zaten klavye de Razer farkını göreceksiniz.

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı