Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

En İyi 5 Mobil Müzik İndirme Uygulamaları

Bilgisayar üzerinden istediğimiz bir müziği veya videoyu bilgisayarımıza kaydetmek oldukça basittir. İnternet Download Manager gibi sıradan bir indirme yöneticisi yardımıyla ayrı bir müzik indirme programı kullanmadan kolayca indirebiliriz. Alternatif olarak YouTube’daki bir müzik dosyasını/video dosyasını FLVTO üzerinden indirebiliriz. Ancak akıllı telefonlarımızda müzik indirme uygulaması bulmak zor olabiliyor. Sizler için derlemiş olduğumuz müzik indirme programlarını inceleyebilirsiniz.

Peki ya Android ? Cep telefonundan müzik indirmek istediğimiz zaman bu saydığımız sitelere girmek biraz uğraştırır. Bunun için Google Play’den gerekli uygulamaları indirmemiz gerekir. Bu amaç için hazırlanmış olan programlardan hangileri iş görür, hangileri kullanılabilir? Bu yazımızda bu soruya cevap aradık.

Öncelikle Google Play’e girip arama motoruna “mp3 müzik indir”, “müzik indirme programı”, “ücretsiz müzik indirme”  gibi başlıklar yazıp arattığımızda hemen hemen aynı programlar önerildiğini görürüz. Ama bazen puanlamada başarılı gibi gözüken uygulamalar aldığı son güncellemeden  sonra bozulmuş olabiliyor ya da kendilerini o kadar çok övmelerine rağmen reklamlardan dolayı pek iş görmez bir halde olabiliyor. Yani kısacası her müzik indirme programı istediğiniz sonuçları veremeyebiliyor. İşte ustalıkla hazırlanmış en iyi 5 mobil müzik indirme programları:

Eğer ki aşağıdaki müzik indirme uygulamaları çalışmazsa forum adresimizden veya yorum atarak bizden yardım alabilirsiniz.

En İyi Müzik İndirme Programları Listemizde 1 Numara:  Bedava Video (Vidyo) & MP3 

Bedava Video (Vidyo) & MP3 uygulaması ile istediğiniz bir şarkıyı arama motoruna yazarak kolaylıkla tek seferde indirebilirsiniz. Hızlı ve esnek çalışan bu programda aradığınız hemen hemen müziği mp3 formatında indirebilirsiniz. Cep telefonunuza Uygulamayı indirmek için buraya tıklayınız.

Cepten Müzik İndirmek İçin Kullanabileceğiniz 2 Numaralı Program: MYT Material

MYT, sizin her türlü müzik ihtiyacınızı karşılayabilen bir program. Hatta sadece .mp3 ses formatındaki müzikleri de indirmekle kalmıyor, aradığınız bir müziğin video klibini veya herhangi bir video da indirebiliyor.(Film indirmeye çalışmayın çok zaman harcarsınız). MYT isimli müzik indirme programını indirmek için buraya tıklayınız.

Üçüncü En İyi Müzik İndirme Programı: Doremi

Yeni piyasaya çıkan bu uygulamayı da telefona müzik indirmede kullanabiliyorsunuz. Aynı özellikleri bulunduran Doremi, indirmek istediğiniz müziği indirmeden önce dinleme imkanını da tanıyor. Programı buradan indirebilirsiniz.

Telefona Müzik İndirmede Kullanılabilecek 4. Program: OG YouTube

Bu da, sizin YouTube da izlediğiniz videoların ya da dinlediğiniz müziklerin telefonunuza indirmenizi sağlayan başka bir uygulama. Dinle/indir özelliği bulunan bu uygulamada izlediğiniz sesli veya görüntülü medyaları rahatça indirebilirsiniz. Uygulamaya ulaşmak için buraya tıklayınız.

Şarkı İndirme Listemizde 5. Uygulama: ZUZU

Yazımıza gelen bir yorum üzerine incelediğimiz ve başarılı bulduğumuz bu cepten müzik indirme programının olumlu yorumlar alması ve güncel tutulması dikkatimizi çekti. Kullanımı kolay ve pratik bir müzik indirme programı. Uygulamayı telefonunuza indirmek için buraya tıklayınız.

En İyi Müzik İndirme Programı Listesi Bonus: MP3 Müzik Çalar

Müzik indirme uygulamalarının arasında en çok tercih edileni “MP3 Müzik Çalar” adlı bu uygulama olmuş. Son kontrol ettiğimizde 700.000 değerlendirmesi vardı, siz şuan baktığınızda kaç olur bilemeyiz.

NOT: Bazı görseller alıntıdır.

Bu içeriğimizde yalnızca Android telefonlara yönelik bir sıralama yaptık, siz de kendi kullandığınız ve beğendiğiniz android ya da iphone müzik indirme uygulamalarını / programlarını bizimle paylaşabilir, konumuza destek olabilirsiniz.

Ayrıca çalışmayan uygulamaları bize bildirirseniz ve çalışan uygulamalar önerirseniz en hızlı şekilde güncelleyeceğiz.

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

10 Dakikada Rekor Kırdı

Sonraki İçerik

Energizer şarjlı pillerinde geri dönüştürülmüş materyaller kullanacak!

Comments 9
  1. hepsindende tiksindim birsürü reklam bende yeni çıkmış Reklamsız müzik indirme proğramı adı onu ündirdim 69 kuruş bi sakız parası bile değil mis reklam yok bnden tavsiye indirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler