Teknoloji Haberleri

Samsung ile Kontrat Yaparak Telefon Alın

Ülkemizde telefon alımlarında taksitin kaldırılmasına üzerine gsm operatörlerinin tarifeye ek fırsatlarla telefon imkanı sunması vatandaşlarımız tarafındanda cazip karşılanıyor.Bu sistem aylık faturanıza + ücret olarak yansıtılıyor.Operatörlerin satışlarının ilgi görmesi hem telefon üreticilerini hemde gsm şirketlerini mutlu ediyor.

Samsung bu sistemi göz önünde bulundurarak Galaxy serisi telefonları için kontratlı satış sistemi getirmeyi düşünüyor.Kullanıcılar galaxy serisi telefonlardan almak kaydıyla Samsung ile kontrat yaparak akıllı telefon sahibi olabilecekler.

Peki kontratlı satış fiyatları nasıl olacak ?

İş dergisi olan forbes tarafından aktarılan bilgilere göre kontratlı satış sisteminin başlangıç fiyatı 32 dolar olacak.Ancak bu fiyatın hangi kontrat sürelerine dahil olacağı kesin olarak bilinmiyor.Samsung bu sistemi hangi ülkeler üzerinde hayata geçireceği hakkındada net bilgiler bulunmuyor.

 

*Samsung ekonomi olarak inişte olduğu için bu satış politikasını samsung cihazlarına ilginin az olduğu bölgelerde gerçekleştireceğini düşünüyoruz.Kontratlı satış sisteminin öncelikli geleceği yerlerde birtaneside Türkiye olacaktır 🙂 

Etiketler

Şevket Narin

Geleceği düşünür, planlar ve hayata geçiririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı