Rehber

Windows 8.1 Nasıl Ücretsiz İndirilir, Kurulur

Windows 8.1′ in İnternet’ de bir sürü İSO dosyası var ama biz bu gün Microsoft’ un kendi sitesinden ücretsiz bir şekilde indireceğiz. Nasıl indireceğimize isterseniz geçelim. Öncelikle bağlantıya gidin.

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows8

Sitede yukarıdaki resmi göreceksiniz. O butona basın ve ”Media Creation Tool” dosyasını indirin. Şimdi yapacağınız şey dosyayı açın. Dili, sürümü ve bilgisayarınızın kaç bit olduğunu seçin. Ben bu makalede İSO olarak nasıl orjinal indirebileceğinizi gösterdiğimden dolayı ”İSO Dosyası” kısmını seçin. Sonra nereye kaydediceğinizi seçin. Sonra indirme başlayacak. İndikten sonra ise indirdiğiniz ISO dosyasını açın ve ”setup” dosyasını açın.

Burada istediğiniz kısmı seçin ama kısa sürsün istiyorsanız ”Hayır, teşekkürler” kısmını seçin. Ürün anahtarı kısmına gelince ise internet’den indirdiğiniz sürümün ürün anahtarlarını alabilirsiniz merak etmeyin orjinal olacaktır.

XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB
Bu hala çalışıyorsa kullanabilirsiniz :). Sonra dosyaları sakla diyerek kurulumu bitirebilirsiniz.Kurulum bittikten sonra bilgisayarınız kendini yeniden başlatıcaktır korkmayın bu kurulumun kendi yaptığı bir şey. Yeniden başladıkdan sonra ise kurulum devam edecek ve bir süre bilgisayarda işlem yapamayacaksınız. Kurulum bittikten sonra size bilgisayarınızı kişileştirmek için Windows bir kaç ayar sunacak. Onları seçtikten sonra bilgisayarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler

ARDA ÇOLAK

Selam Ben Arda! Sürekli Can Sıkıntısından Bir Şeyler Arayan Bir İnsanım Uzun Bir Süre Olmasa da Bu Sitede Yazarlık Yapmaya Başladım :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı