Seo

Website PR Değerleri Sıfırlandı !

İnternet üzerinde bir website sahibi olan herkesin bileceği PR değerleri zamanın çok favori ögesiydi.PR’li siteler sevilirdi,okşanırdı..Hatta PR’li siteler üzerine yatırım yapanlar çokta iyi para kazanırdı.

Kazanırdı ancak artık bir devrin daha sonuna geldik diyebiliriz.Aslında Google çok öncelerden PR değerlerinin önemini yitirdiğini güncellemeleriyle açıklamıştı.Bunun üstüne bazı insanlar hala mevcut PR değerlerinin işe yaradığına ve çok büyük olumlu etkileri olacağını düşünmeye devam etti.Taa ki PR değerleri sıfırlanıp kor ateşi yüreklere düşene kadar.

PR Devri Fiili Sonlanmasından Sonra Resmi Olarakta Sona Erdi

Google artık son noktayı koyarak PageRank dediğimiz bu sistemi tamamen piyasadan sildi diyebiliyoruz.Nice PR 9 siteler bile şuan PR 0’a düşmüş durumda..

1

Backlink, Tanıtım Yazısı Yatırımcıları Zor Durumda !

Tüm maddi harcamalarını Backlink ve Tanıtım Yazısı satışı yapmak için harcayan kişiler bu durumdan sonra tamamen hüsranla karşılaştılar diyebiliriz.Piyasada bol bol alınan Backlink ve Tanıtım Yazıları satan kişiler için PR’nin işe yarayıp yaramadığıda pek önemli değildi aslında.İşin ticari tarafına baktığımızda gerçekten güzel paralar dönüyordu.

Bu süreçten sonra neler olacak merakla bekleyeceğiz.Google’ın PageRank hamlesinden sonra yaşanacak gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz..

Etiketler

Şevket Narin

Geleceği düşünür, planlar ve hayata geçiririm.

3 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı