Teknoloji Haberleri

Play’den Seçmeler

Android kullanıcılarının vazgeçilmez uygulama marketi olan Google Play’de biraz gezintiye çıktık ve işe yarar gördüğümüz uygulamaları sizin için derledik. Bahsi geçen uygulamaları gerek Play’den, gerek ise “.apk” uzantılı dosyasını indirebileceğiniz sitelerden indirmek için uygulama ismine tıklamanız yeterli.

Bildiğimiz üzere bilgisayar monütörleri ve telefon ekranları mavi ışık yayar. Bu ışığa uzun süre maruz kalan gözler ise yorulur ve gün geçtikçe sağlığını kaybeder. Ee malum biz gençliğin elinden de telefon düşmediği için erken yaşta göz problemleriyle karşılaşmamız muhtemel. Biraz olsun bu mavi ışıktan kendimizi koruyabilmemiz için telefondaki mavi ışığı kısan bir uygulama bulduk:

1- Mavi Işık Filtresi
mavi ışık filtresi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu uygulamayı daha önce de paylaşmıştık ama haberi olmayan veya indiremeyen arkadaşlarımız için tekrar paylaşıyoruz. LG G5 veya S7’deki gibi Always On Display özelliğini siz de kullanın.

2- Always on Display
2222

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Duvar kağıdınızdan sıkıldıysanız ve daha değişik bir şeyler arıyorsanız sizin için 360 Derece (panaromik) duvar kağıdı uygulaması.

3-Photosphere HD Live Wallpaper

44444

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Birçok kişini kullandığı bir uygulama. Müzikleri ve hatta video kliplerini dahi indirebileceğiniz bir program. Gerçekten iş gören bir uygulama diyebilirim. Play’de bulamayabilirsiniz diye sizler için “.apk” dosyasını paylaşıyorum.

4- MYT Müzik

Screenshot_2015-09-22-01-39-27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hep oyun hep oyun.. Nereye kadar? Öğrenciler için güzel ve etkili bir ders çalışma yöntemi. TEST ÇÖZME uygulaması sizlerle…

5- Test Çöz

ertgergdrg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğer evinizde kartondan bir VR gözlüğü varsa tek eksiğiniz bir telefon ve mobil uygulama. Telefonu sizler için temin edemesek de sanal gerçekliği yaşayabileceğiniz bir mobil uygulamayı size sunabiliriz.

6- CardBoard VR
ssssssssssss

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HTC 10 ile birlikte gelen ve Android’te temizlik yapan çok etkili bir uygulama. Boost+ “.apk” uzantılı dosyasını paylaşıyoruz. Çünkü bazen “Cihazınızla uyumlu değil” sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

7- Boost+

apk-descarga-ya-htc-boost-1

 

 

 

 

 

 

 

Geceleri telefonu sık kullanan ve parlaklıktan rahatsız olanlar için çok etkili bir uygulama. ( en düşük parlaklığın da düşüğü).

8- Night Mode

 

fg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler

Ömer Ülker

Kısa film, kurgu-montaj, teknik çizim, modelleme, animasyon gibi tasarım işleriyle ilgilenen, teknolojiyi yakından takip eden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı