Yazılım

PlayStation 4’e Gelen Sistem Güncellemesinin Detayları

Güncellemenin kapalı beta sürecinin başlangıç tarihi bugün playstation blog’da açıklandı.2 Mart’da başlayacak olan  beta süreci bu sürece kayıt olmuş kullanıcılarda açık olacak.

Bu Güncellemede Neler Olacak ?

  1. İlk dikkat çekici eklenecek özellik bildirimler olacak.Bildirimde bir arkadaşımız online olduğunda  sol üst köşeden bildirimi  görebilecekler.Ve bu bildirimler özelleştirilebilecek.Bildirim alınması  istenen arkadaşların bildirimleri görüntülenecek.Ve böylece rahatsız edilmeyi sevmeyen oyuncular için bu özellik güzel bir yenilik olarak görünüyor
  2. PlayStation 4 son gelen güncelleme ile takvim özelliğine kavuşmuştu.Bu yeni gelecek güncelleme ile takvim sisteminde de değişiklik olacak.Bu değişiklik şöyle;en son güncelleme ile takvim üzerinden resmi oyun etkinliklerine ulaşılabiliyordu.Yeni gelecek güncelleme vasıtası ile artık sadece resmi oyun etkinliklerine değil oyuncuların kendi oluşturacakları etkinliklerde de arkadaşlarıyla birlikte olabilecekler.Bu oluşturulan etkinlik saati geldiğinde ise etkinliğe  katılan arkadaşlar arasında açılan sohbet odası  ile  keyifli bir oyuna  başlayacaklar.

 

Bu ve bunun gibi değişikliklerin PlayStation 4 platformunu nasıl değiştireceğini nasıl etkileyeceğini  ve oyuncuların beklentilerine ne kadar  karşılık vereceğini  hep birlikte  göreceğiz.

 

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı