Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
MobilTeknoloji HaberleriYazılım

Android’in 9. Sürümü,Android P’nin Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Google’ın uzun süredir beklettiği Android P’nıin çıkış tarihi bildiğiniz gibi geçmiş günlerde Evan Blass tarafından sızdırılmıştı.  Bir çok telefon üreticisi Android 8.0’ı telefonlarına halen ulaştıramaz iken,Google Android’in en güçlü sürümünü yakın bir zamanda piyasaya sürecek diyebiliriz.

Kısaca Android P’den bahsedeyim. Android P,Google’ın köklü değişiklikler getireceği bir yazılım güncellemesi olacak. Android P’nin en büyük avantajı ise yenilenen tasarım olacak. Ayrıca Android P ile birlikte ekran süresi en aza indirilmeye çalışılacak. Ayrıca bizlere çentik desteği sunacak olan Android P,bildirimlerin yönetilme şeklini büyük ölçüde değiştirecek.

Gelelim Android P’nin isim sorununa,yeni yazılım güncellemesinin ismi Android P mi olacak,yoksa Pistachio mu olacak,veya farklı isimler mi olacak? Yakın zamanda bu belirsizliğe son verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Gelelim şimdilik Android P dediğimiz yazılımın çıkış tarihine;

Evan Blass’ın sızdırdığı tarihe göre 20 Ağustos’ta Android P çıkış yapacak.

İlginizi Çekebilir:  Flyboard Air Çok Yakında
Daha Fazlasını Göster

Şevket Narin

Beklentileri sürekli düşük tutan, kişisel gelişime önem veren, kuralları olan ve yaptığı işi en iyi şekilde tamamlamaya çalışan sıradan bir insan.

Bunlara da Göz Atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gizli numara bulma
Close
Close