Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

İnstagram Bilinmeyen Ağ Hatası Oluştu(Çözümü)

Dünyada en çok kullanılan sosyal paylaşım ağlarından olan İnstagram, bazı kullanıcı giriş sorunları ile can sıkabiliyor. Ancak her şeyin bir çözümü var. “Bilinmeyen Ağ Hatası Oluştu” sorunu ortaya çıktığında internet olsa dahi instagrama giriş yapamazsınız. Bazen evinizin Wi-fi ağından giriş yapabilir, mobil veri ağınızdan giriş yapamazsınız. Bu sorunun temel nedeni ise internet bağlantısından kaynaklanmaktadır. Öncelikle internet bağlantınızı kontrol edin ve internetinizin bitmediğinden emin olun.

  • Eğer internet ile alakalı bir durum yok ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin ve telefonunuzu yeniden başlatın.
  • Telefonunuzdaki İnstagram uygulamasının ön bellek verilerini temizleyin. Bunun için Ayarlar =>Uygulamalar=> İnstagram => Kayıt Yeri=> Verileri Temizle yolunu kullanın.
  • Telefonunuzun tarih ve saatinin doğru olduğundan emin olun
  • Telefonunuzun Ayarlar=>Uygulamalar=>İnstagram=>Veri kullanımı yolunu izleyerek aşağıda bulunan resimde görüldüğü gibi olmasını sağlayıp, arka planda veri kullanımına izin verin.
  • Hangout uygulamasına girip tüm hesaplarınızın oturumunu kapatın ve İnstagram`a baştan giriş yapın.

İnstagram`a girişiniz kullandığınız operatörünüz, İnstagram yönetimi veya internet ağının sahibi tarafından yasaklanmış olabilir. Genellikle bu hatayı şirket sahipleri, çalışanlarının sosyal paylaşım sitelerinde vakit harcamalarını istemediğinden internet hizmetini bu sitelere kapatır. Sorun dolayı kaynaklanabilir. Bu sorunu VPN kullanarak çözebiliriz. En iyi VPN uygulamalarına bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Google Chrome Gece Modu Nasıl Aktif Edilir ? (Android ve Masaüstü)

Sonraki İçerik

Sony, Konsol Rakiplerini Zor Duruma Sokacak Yeni Bir Patent Aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler