Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Huawei Watch Fit 2 Satışa Sunuldu!

Huawei, her alanda ekosistem ürünlerini genişletiyor ve sürekli olarak ekosistemine bolca ürün ekliyor. Bu ürünler arasında Huawei’nin Huawei Watch Fit serisi yer alıyor. Watch Fit serisinin yeni modeli olan Huawei Watch Fit 2, Huawei tarafından global pazarda satışa sunuldu. İşte özellikleri ve fiyatı!

Huawei, akıllı saat yönünden oldukça yeni özelliklere el atıyor. Bu sayede oldukça büyük bir pazar payı oluşturmuş olan Huawei, inovasyonlarını arttırarak her zaman daha iyisini yapmaya çalışıyor ve yeni ürünler sunuyor. Sunduğu yeni ürünlerden birisi olan Huawei Watch Fit 2, spor odaklı yapılmış bir akıllı saat olarak karşımıza çıkıyor.

Huawei Watch Fit 2 Özellikleri Nelerdir? Bizlere Neler Sunuyor?

Huawei’nin spor odaklı geliştirmiş olduğu bu akıllı saati, gelişmiş özellikleri ve güzel bir tasarımla karşımıza geliyor. Spor odaklı geliştirilmiş olmasına rağmen bu saat, gündelik hayatını yaşayan ve sporla içli dışlı olmayan kullanıcılar için de oldukça ideal. Güzel tasarımı, şık kordonları ve sportif kordonları olan bu saati istediğiniz her türlü kombinle uyarlayabilir, kendinize uygun olan tasarıma sokabilirsiniz.

Huawei Watch Fit 2 Teknik Özellikleri

 • 1.74″ büyüklüğünde ekran,
 • 292 mAh batarya,
 • Bluetooth 5.2 desteği,
 • Bluetooth arama desteği,
 • Bağımsız müzik çalma özelliği,
 • Geniş spor sağlığı özellikleri,
 • SMS Yanıtlama özelliği bulunuyor.

Huawei Watch Fit 2 Özellikler

Teknik bazı özellikler iOS desteklemiyor.

Fakat Huawei Watch Fit 2, Huawei dışı Android cihazlarla iyi çalışsa da, iOS cihazlarda birçok özellik desteklenmiyor. Bu özellikler “bağımsız müzik çalma”, “SMS yanıtlama” olarak sıralanabilir. Bu özellikler dışındaki özellikler, diğer uyumlu cihazlarda çalıştığı gibi iOS cihazlarda da oldukça uyumlu çalışıyor.

Geniş spor sağlığı özellikleri neler sunuyor?

Spor odaklı geliştirilen Huawei Watch Fit 2 kullanıcıları oldukça geniş spor sağlığı özellikleri sunuyor. Bu özellikler arasında yer alan antrenman planları özelliği sayesinde, yapmış olduğunuz antrenman programını kolaylıkla takip edebiliyor, antrenman takibini kolaylaştırabiliyorsunuz. Aynı zamanda, Always On Display, Türkçe adıyla her zaman açık ekran özelliği sayesinde antrenman ekranınız her zaman açık kalıyor.

 • Koşu kursları,
 • Koşu segmentleri,
 • Otomatik egzersiz durdurma,
 • Koşu performansı hesaplama gibi teknik sağlık özellikleri bulunuyor.

Huawei Watch Fit 2 Fiyatı Nedir?

Huawei’nin satışa sunduğu fiyat şu an için en düşük fiyatı 134,17$ iken, en pahalı modeli 193,87$ olarak satışa sunuldu. Türkiye fiyatı ise 2.999,00 TL  olarak başlıyor. Eğer bu cihazı satın almak istiyorsanız, buraya tıklayarak Huawei Türkiye sitesinden alabilirsiniz.

Huawei’nin satışa sunduğu yeni saatini birçok kullanıcı beğenirken, bazı kullanıcılar olumsuz yorumlarda bulundu. Sebeplerinin ne olduğu hakkında yorum yapmamakla beraber, sizlerin yorumları da oldukça önemli oluyor. Eğer bu cihazı beğendiyseniz, kuracağınız Huawei ekosisteminize dahil edebilirsiniz. Huawei Ekosistem Nasıl Kurulur yazımıza buraya tıklayarak gidebilirsiniz. İsterseniz haberlerimizi anlık ve hızlı şekilde takip etmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Xiaomi 12 Lite Azerbaycan’da Satışa Sunuldu

Sonraki İçerik

Snapdragon’un En Güçlü İşlemcisi: Snapdragon 8 Gen 1 Özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler