Huawei Ekosistem Nasıl Kurulur?

Huawei ekosistem, Huawei’nin üstünde oldukça çalıştığı ve AR-GE harcadığı bir teknolojidir. Huawei, Türkiye’de en sevilen markalardan birisi olması sebebiyle, Huawei ekosistem ürünleri oldukça dikkat çekiyor. Kullanıcılar, Huawei ürünlerinden bir ekosistem oluşturmak isteyebiliyor ve çeşitli Huawei ürünleri için arayışlara girebiliyorlar.

Dünya’da ve Türkiye’de oldukça popüler olmuş, baz istasyonları, telefonlar ve çeşitli ürünler geliştiren Huawei, kendi içinde oldukça verimli çalışan bir ekosistem sunuyor. Oldukça gelişmiş teknolojilere sahip Huawei, ekosistem konusundan da oldukça büyük yenilikler ve inovasyonlar sunabiliyor. Bu sebeple, birçok kullanıcı tarafından tercih edilse de, Huawei ve Google sürtüşmesi insanları tedirgin edebiliyor.

F/P Bir Huawei Ekosistem Nasıl Kurulur?

Bu derleme, fiyat performans açısından ele alınacaktır. Bu sayede, Huawei açısından hem bütçesel olarak hem de performans açısından oldukça verimli bir ekosistem elde edebilirsiniz. Bu ekosistem, tüm Huawei ürünlerinden birer parça olacaktır. Bu sayede gündelik işleriniz, ofis işleriniz, oyunlarınız gibi birçok konuda büyük bir rahatlık yaşayabilirsiniz. Eğer ki Apple ekosistemi kurmak istiyorsanız buraya tıklayarak “Apple Ekosistem Nasıl Kurulur” yazımıza gidebilirsiniz.

Öncelik Telefonda, Ekosistemin Telefonu: Huawei Nova 9

Huawei’nin amiral gemisi telefonları arasında yer alan Nova 9, orta fiyatlı bütçesi, güncelliği ve alacağı güncellemeler konusunda oldukça gelişmiş ve yeni bir cihazdır. Aynı zamanda Nova 9 donanım konusunda da oldukça güzel performanslar sunmaktadır. Qualcomm Snapdragon 778G işlemcisine sahip olan bu cihaz, Kirin işlemcilerden uzak durmak isteyenler için oldukça idealdir.

Aynı zamanda 6.57″ ekranı, 120 Hz yenileme hızı gibi özellikleri bulunan cihaz, 50MP EIS özellikli ana arka kamerası olmak üzere toplam 4 kamera bulundurmaktadır. EIS’in ne olduğunu merak ediyorsanız buraya tıklayarak EIS hakkındaki yazımıza ulaşabilirsiniz. Geniş özellikleri bulunan bu cihaz hem fiyatı hem de özellikleri konusunda Huawei ekosistem kurmak için oldukça ideal olacaktır.

Tabletsiz Ekosistem Olmaz: MatePad 11

Tableter, taşınabilir olmasıyla beraber üzerinde oldukça fazla işlem yapmamıza izin veriyor. İnsanlara büyük kolaylık sağlayan tabletler açısından Huawei, bu alanda güzel ürünler geliştiriyor. Ekosistem için en iyi cihazlar arasında olabilecek bu cihaz, 6.57″ ekranı, Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisi ve yanında aksesuar olarak alabileceğiniz klavye ve kalem gibi özellikleri sayesinde oldukça tercih edilebilecek bir cihaz olarak ekosisteme ekleniyor.

Tüm İşlemlerinizi Kompakt Bir Cihazdan Halledin: MateBook D15 Ryzen 5

Huawei’nin oldukça başarılı şekilde geliştirdiği MateBook serisi, gerek taşınabilirlik, gerek performans açısından oldukça büyük başarılarıyla tanınıyor. Oldukça kaliteli ve şık görünen MateBook D15, Ryzen 5 işlemcisi sayesinde büyük bir işlem gücü sunuyor. 1.63 kg boyutundaki hafifliği sayesinde taşınabilirliği artan bu cihazı her yere rahatça götürüp kullanabilirsiniz. Huawei ekosistem parçası olmaya hak eden bu cihazın güncel fiyatı ise 9 Bin – 12 Bin ₺ arasında değişiyor.

Ekosistemin Giyilebilen Teknolojisi: Watch GT 3

Bir ekosistem oluştururken giyilebilir teknolojiyi hiçe saymak oldukça mantıksız olur. Giyilebilir teknolojiler artık hayatımızın önemli bir parçası. Bu sebeple bir ekosistem oluştururken bir akıllı saati dahil etmemek oldukça saçma olur. Derlemenin en önemli cihazlarından biri olan Watch GT 3 oldukça şık bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Şık tasarımın yanı sıra günlük hayatınızı takip etmeyi kolaylaştırıp daha iyi bir sağlık takibi yapabiliyorsunuz.

Müzik Hayatımızın En Önemli Şeyi: FreeBuds 4I

Bir Huawei ekosistem oluşturacaksak, hayatımızdaki en önemli şeylerden biri olan müzik ve kulaklıkları da dahil etmeliyiz. Huawei kendisini kulaklık konusunda oldukça geliştirerek bizlere yeni teknolojiler sunuyor. Huawei, yaptığı kablosuz kulakiçi kulaklıklarını oldukça güzel bir performansla sunuyor. FreeBuds 4i Huawei tarafından yapılmış en sevilen cihazlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Ekosistemin en başarılı ürünlerinden olan bu cihaz, şık tasarımı ve kaliteli yapısıyla geliyor.

Huawei Ekosistem 4I

Bugün, orta seviyedeki Huawei ürünleriyle bir ekosistem kurmanın maliyeti ise, ortalama 27-29 Bin civarında tutuyor. Günümüz kur seviyesi, ve ekonomik refahı düşününce malum bir fiyat olması sebebiyle, ucuzluğu veya pahalılığı hakkında yorum yapmak doğru olmuyor. Yukarıdaki cihazların isterseniz alt modelleri olan muadilleri bulabilir, isterseniz daha yüksek seviyelerini alabilirsiniz. Bu sayede kendinize Huawei ekosistem kurarak, teknoloji ile işlerinizi daha hızlı halledebilir, teknolojik kolaylığın mükemmel uyumuna kendinizi kaptırmak isteyebilirsiniz. Ürünlerin fiyatları, Huawei resmi Türkiye internet web sitesi üstünden alınmıştır. Buraya tıklayarak Resmi Huawei sitesine gidebilirsiniz.

Yazar

Teknoloji meraklısı Tekneloji yazarı. Bir webmaster, frontend developer ve UI tasarımcısı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok