Bölgenizdeki Bütün Pokemonları Gösteren Harita PokeVision

Çıkışından itibaren çok kısa bir süre içerisinde tüm dünyada popüler oyun olan Pokemon Go serüveninde oyuncular daha fazla ve güçlü pokemonlar yakalamak için birden fazla değişik yöntemler deniyorlar. Şimdi ise Pokemon Go oyuncuları için geliştirilen kolay yoldan Pokemon Go yakalamak için  sitesine girmeniz gerekiyor. Geliştirilen bu uygulamada bölgenizde bulunan güçlü veya güçsüz tüm pokemonları anlık olarak göstermekte. Bu şekilde anlık göstererek bölgenizde bulunan pokemonların yanına giderek kolay bir şekilde pokemonları yakalayabileceksiniz. Bu uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken PokeVısıon sitesine girmek.

Peki bu uygulama nasıl kullanılır? Uygulamanın kullanımı çok basit telefonunuza hiç bir uygulama indirmeden cihazınızdan mobil web tarayısından bu linke tıklayarak PokeVısıon sitesine gireceksiniz. Açılan site üzerinden bulunduğunuz bölgeyi yazarak aratıyorsunuz. Daha sonrasında haritada konumunuz belirlendiğinde “Click to find Pokemon Near Marker” butonuna tıklayarak bölgenizde ki pokemonları yenileyebilirsiniz. Örnek olarak aşağıda gördüğünüz haritada biz İstanbul Sarıyer bölgesini arattırdık ve bölgede ki pokemonları net bir şekilde gösteriyor.

Screenshot_1

Bir önceki yazımız olan Telefon Modem Olarak Nasıl Kullanılır ? başlıklı makalemizde kablosuz olarak telefona nasıl bağlanır, telefon modem olarak nasıl kullanılır ve telefonu modem olarak kullanma hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir