Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Steam Black Friday İndirimleri İçin Oyun Önerileri!

  Her yıl yurt dışında ve ülkemizde çeşitli alışveriş sitelerinde ve mağzalarda uygulanan, Kasım’ın son Cuma’sına gelen Black Friday indirimleri yaklaşıyor.

Oyun severler bu indirimde sevdikleri ve istedikleri oyunları çok makul fiyatlara satın alıp dildiği şekilde oynayabiliyor. 22 Kasım’da başlayacak büyük indirim Kasım ayının 29’unda sona erecek. Peki bu indirimlerde hangi oyunları alacaksınız? Hemen size örnek bir liste çıkartalım.

Grand Theft Auto V – 85.5 TL
  •  İlk sıramızda sürekli güncelliğini koruyan ve listelerin ilk sırasında kendisini başarı ile tutturan Grand Theft Auto V bulunuyor. Açık dünya tarzı video oyununda dilediğiniz her şeyi yapabiliyor, aksiyondan aksiyona saldırabiliyorsunuz. Her “Kara Cuma” indiriminde 89.5 TL’ye düşen oyun, bu Cuma’da aynı fiyata inmesi bekleniyor.
Just Cause 3 XL Edition - 32 TL
Just Cause 3 XL Edition – 32 TL
  •   Grafik ve fizik motoru ile GTA’ya “Kral benim!” dedirtecek açık dünya oyunumuzda hayallerinizi zorlayıp çılgınlıklar yaratabiliyorsunuz. Multiplayer desteği de eklenen oyuna, arkadaşlarınız ile girip sunucularda kaos ortamı oluşturabiliyorsunuz. Geçmişdeki indirimlerde 32 TL’ye kadar düşen oyunun şimdi de aynı fiyattan oyunculara sunulması bekleniyor.
Far Cry 4 – 45 TL
  • Himalayalar’da geçen serinin 4. oyununda, serinin diğer oyunları gibi bir çok macera ve aksiyon bizleri bekliyor. Geçtiğimiz indirimlerde 45 TL civalarına kadar düşen oyunun, şimdiki indirimlerde de aynı fiyattan oyunculara sunulması bekleniyor.
Euro Truck Simulator 2 – 9.75 TL
  • Çıktığı yıldan beri güncelliğini yitirmeyip, sürekli güncel tutulan ve DLC’ler ile geliştirilen simulatör oyununda aldığımız dorseleri trafik kurallarına uyarak ve hasar vermeden bitiş noktasına ulaştırmamız gerekiyor. Truckersmp.com ekibi tarafından multiplayer desteği de eklenen ve sürekli güncel tutulan oyunda arkadaşlarınız ile birlikte çeşitli etkinliklere katılabilir veya kendi etkinliklerinizi oluşturabilirsiniz. İndirimlerde çok makul fiyatlara alabileceğiniz bu oyunu bu indirimde de 9.75TL civarında satın alabileceksiniz.
Rocket League – 18 TL
  • Psyonix tarafından geliştirilen ve araçlarla oynanan bir çeşit futbol oyunu Rocket League, sizlere boş zamanlarınızı arkadaşlarınız ile birlikte değerlendirme fırsatı sunuyor. Geçtiğimiz indirimlerde 18 TL gibi bir fiyata sahip olan oyun, bu indirimde de aynı fiyattan satılacak gibi görünüyor.
Counter-Strike: Global Offensive -16 TL
  • Çıkması dört göz ile beklenen ve çıkdıksan sonra Steam platformunda en çok oynananlar arasında birinci sırada yerini güncel tutan online savaş oyunu Cs:Go bu indirimde ortalama 16 TL gibi bir fiyat ile oyunculara sunulacak. Kesin olarak indirime gireceğini belirtemesem de önümüzdeki indirimlerde de aynı fiyattan satışa sunulması bekleniyor.

Kesin olarak bu oyunların bahsedilen fiyatta indirime gireceğinin %100 bir kanıtı yoktur. Fiyatlar, geçmiş indirimlerden örnek alınarak belirtilmiştir.

 

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Instagram, Canlı Yayına Yeni Bir Özellik Getirdi

Sonraki İçerik

iPhone X vs OnePlus 5T Hız Testine Girdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler