MobilTeknoloji Haberleri

Xiaomi Redmi Note 8 Güncelleme Aldı

Xiaomi Redmi Note 8 Avrupa için Güncelleme Aldı

Ucuz fiyatı ve fazla özelliği sayesinde ülkemizde oldukça bol satmış bir cihaz olan Xiaomi Redmi Note 8 (Ginkgo), Avrupa’da bir güncelleme aldı. Artık eski bir cihaz olmasına rağmen güncelliğini korumaya devam eden Xiaomi Redmi Note 8, versiyon yükseltmesinden ziyade bir güvenlik ve hata giderme güncellemesi aldı.

Xiaomi Redmi Note 8‘in incelemesini daha önce sitemizde yayınlamıştık, eğer cihaz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız buradan giderek Xiaomi Redmi Note 8 incelemesini okuyabilirsiniz. Günümüzde “Xiaomi Redmi Note 8 güncelleme alacak mı”, “Xiaomi Redmi Note 8 güncelleme ne zaman alacak” gibi sorular oldukça revaçta geziyor. Bu soruların karşılığında Xiaomi, Redmi Note 8 için bir güvenlik ve hata düzeltme güncellemesi aldı. 

Xiaomi Redmi Note 8 Yeni Güncelleme İle Neler Sunuyor?

Birçok kullanıcı yeni eklenmiş özellikler beklese de bu güncelleme teknik bir güncelleme olarak karşımıza çıkıyor. V12.5.4.0.RCOEUXM yapı numarasıyla gelen güncelleme, sistem güvenlik ve hata çözümü üstüne bir güncelleme. Güncelleme açıklaması ise “Android Güvenlik Yaması Şubat 2022’ye güncellendi. Sistem güvenliği arttırıldı.” olarak verildi. Güncelleme 818MB boyutuyla kullanıcılara sunuldu.

Ginkgo kod adıyla satışa sunulan Xiaomi Redmi Note 8, güncelleme alma istikrarını koruyarak güncelliğini devam ettiriyor. Eğer bu cihaza sahipseniz ve EU sürüm MIUI kullanıyorsanız, sistem ayarlarından bu güncellemeyi yapabilirsiniz.

 

 

Etiketler

Yunus Emre Kuru

Teknoloji meraklısı Tekneloji yazarı. Bir webmaster, frontend developer ve UI tasarımcısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı