Rehber

Türk Telekom Selfy Nedir? Selfy ve Avantajları

Türk Telekom'un avantajlı dünyası Selfy hakkında bilgiler!

Operatörlerin arasındaki rekabet kızıştı, neredeyse bütün operatörler genel odağını gençlere çevirmiş durumda. Türk Telekom ise Selfy markası adı altında uygun fiyata ortalamanın üstünde içerikleri gençlere sunuyor. Bu yazımda, Selfy’nin diğer operatörlere göre avantajlarından ve tariflerinden bahsedeceğim.

Selfy Nedir?

Türk Telekom’un ”kuralları sen koy” adı altında kullanıma sunduğu platformun adı. Bütçeniz farketmeden, günlük hayatta işinizi kolaylaştırabilecek kampanyaları uygun fiyata sunup, kullanıcıya kişiselleştirme şansı da tanımaktadır. Aynı şekilde Türk Telekom’un hizmetlerinden (Muud gibi) ucuza faydalanabilmeniz mümkün. Türk Telekom Selfy’nin müşterilerine sunduğu kampanyalara buradan göz atabilirsiniz. Türk Telekom aynı zamanda Selfy müşterilerine özel indirimli ev interneti de sunabiliyor, fiyatlarının klasik ev müşterilerine nazaran erişilebilir olduğunu söylemek mümkün.

Diğer Operatörlerden Farkı, Avantajı Ne?

Selfy’nin diğer operatörlerden farkı, uygun fiyata yüksek bir karşılık alabilmeniz. Faturasız tarifelerde, en uygun 21₺ ödeyerek Selfy müşterisi olabilirsiniz. Gençlere özel bir topluluk olduğu için tarifeler ve kampanyalar genellikle sosyal medya odaklı. Yaptığı kampanyalar, diğer operatörlere nazaran büyük bir fark sayılabilir. Avantajı ise gerçekten uygun fiyatlı, erişilebilir ve sosyal medya odaklı olması. Hangi tarifesinde olursanız olun, sosyal medya odaklı paketleri görebilirsiniz. Düzenli olarak sosyal medya üzerinden kampanya yapıldığını da hatırlatalım. Rakibi olarak Vodafone’un FreeZone markasını, Turkcell’in de GNC’sini kabul edebiliriz, ancak fiyat üzerinden rakip karşılaştırması yapacak olursak, Selfy çok daha avantajlı oluyor.

Paketleri Neler?

Alabileceğiniz en uygun paket 21₺’den başlıyor ve faturasız. En yüksek paket ise 50₺. Paketlerin içeriğinin gayet dolu olduğu söylenebilir. İhtiyacınız ve bütçenize göre gayet uygun. Faturalı tarifelerde ise durum değişiyor, en uygun faturalı paket 29₺’den başlıyor ve 49₺’ye kadar uzanabiliyor.

Bugün sizlere, Türk Telekom’un Selfy dünyası hakkında bildiklerimi sundum. Umarım beğenirsiniz.

 

Etiketler

TUNAHAN ŞAHİN

Teknoloji meraklısı bir yaşam belirtisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı