İnternet

Skype Görüşmesi için Artık Hesap Gerekmiyor

İnsanların Msn devrinden sonra aktif olarak kullandığı yeni haberleşme ağı Skype çok büyük ilgi görüyor.Yaptığı yeniliklerle alanında lider konumda bulunan skype tabi ki bu sektörde tek başına ilerlemiyor.Rakipleri Skype ile mücadele edebilmek için kendini geliştirmeye devam ediyor.

Ancak Skype öyle bir bomba güncelleme yayınladı ki gerçekten çok yerinde bir iş yaptıklarını belirtelim.Artık Skype hesabına ihtiyaç duyulmadanda Skype üzerinden iletişim kurulabilecek.Peki bu işlem nasıl olacak ?

Aslına bakacak olursanız karşılıklı görüşmede bir kişinin skype hesabının olması gerekiyor.Skype ile hiç bağlantısı bile olmayan bir karşınızdak kişi ile görüşme yapmak için Skype üzerinden alacağınız link’i karşınızdaki kişiye iletmeniz gerekecek.Link’e tıklanması durumunda görüşme ortamına yönlendirilme olacak.Kurulan bağlantı tarayıcı üzerinden servis edilecek.

Skype‘ın bu devrim niteliğindeki güncellemesi şuan için Amerika ve İngiltere için geçerli.Microsofttan yapılan açıklamaya göre güncellemenin kısa bir süre sonra tüm dünya geneline verileceği duyuruldu.Ayrıca mobil uygulama üzerindede güncelleme için çalışmaların devam ettiği belirtildi.

Etiketler

Şevket Narin

Geleceği düşünür, planlar ve hayata geçiririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı