Star Wars: Güç Uyanıyor Erken Vizyona Girecek!

Star Wars serisinin yeni filmi, “Star Wars: Güç Uyanıyor”,  daha erken vizyona girecek. 

Bilimkurgu filmi hayranları tarafından ilgiyle izlenen Star Wars serisi Türkiye`ye 18 Aralık`ta vizyona gireceği duyurulmuştu. Yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre film Türkiye`ye  daha önce duyurulan tarihten bir gün önce vizyona girecek . Filmin yönetmenliğini Jeffrey Jacop Abrams yapıyor. Jeffrey Jacop Abrams ilk yönetmenliğini 2006 da Mission: Impossible III le yapmıştı.

Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher gibi daha önceki serilerinde oynayan oyuncular ile birlikte kadroya yeni oyuncularda katıldı, Filmde Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Peter Mayhew ve Max Von Sydow rol alıyor. Filmin yapımcılığını Kathleen Kennedy, J.J. Abrams ve Bryan Burk, Tommy Harper ve Jason McGatlin yapıyor. Senaryosu da J.J. Abrams, Lawrence Kasdan ve Michael Arndt`a ait.

Filmin fragmanının yayınlanmasıyla birlikte ön satışlarda başladı. Şimdiden ön satışın yapıldığı web sitelerinde  fazla talep nedeniyle zaman zaman arızalar yaşanıyormuş. Kanaatimiz filmin  müziklerinin, kıyafetlerinin oyuncaklarının izleyicilerin dikkatini de çekmesiyle bu filmin gişe rekorlarını kıracağı yönde.

Filmin fragmanına ulaşmak için alttaki linke tıklamanız yeterli 🙂

 

Yazar

Bir insan.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok