Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

General Mobile GM10 Sızdırıldı!

General Mobile, uzun süredir sessizliğini koruyordu, kendilerinden herhangi bir şekilde yazılımsal destek alamadığımız gibi, herhangi bir yeni modelin çıkmasını da beklemiyorduk. Ancak GM, yeni bir modelle hem sessizliğini bozmak, hem de giriş seviyesine de hitap etmek istiyor gibi. Tesadüfen detaylarını farkettiğimiz GM10’un teknik detaylarını haberimizde bulabileceksiniz.

General Mobile GM10 (G300) modeli önce ilk olarak 25 Mart tarihinde GeekBench skorlarında göründü. Ardından dengesiz bir skor ile 28 Haziran’da tekrar kayıtlara geçti.

Ardından biz kendilerini Android sertifikası alan cihazlar listesinde gördük.

Tabii ki bundan biraz sonra Türk Telekom’un VoLTE hizmetlerini destekleyen General Mobile marka cihazlara GM10 modelini ekleyip sonradan kaldırması olayı yaşandı.

Bugün ise cihazın tüm teknik detaylarını sızdırmış bulunmaktayız. GM10, aslında Wiko’nun View4 Lite modeli.

GeekBench skor listesinde bulunan GM10, Wiko View4 Lite’ın teknik özellikleriyle birebir aynı. Ayrıca GM10’un anakart üretim kodu, Wiko View4 Lite modeli ile uyuşuyor. General Mobile’ın tasarım konusunda değişikliğe gidip gitmeyeceğini bilmiyoruz. GM10’un teknik özellikleri ise şöyle olacak:

· MediaTek Helio P22 işlemci
· Muhtemelen 2/3 GB bellek
· 32/64 GB depolama
· PowerVR Rogue GE8320 grafik işlemci
· Android 10 işletim sistemi
· 6.52” HD+ 1600x720px çentikli ekran
· 4000mAh batarya
· 13 MP ana, 2 MP derinlik, 5 MP geniş açı lens kamera düzeneği

General Mobile’ın bu tasarıma sadık kalacağını düşünürsek, GM10 bu tasarımlar ile karşımıza çıkabilir:

Cihazın tanıtım tarihi hakkında General Mobile’dan herhangi bir açıklama gelmedi, geldiği zaman haberimizi güncelleyeceğiz. Tahmini bir fiyat vermemiz gerekirse de, 1200₺ ve altında olacağını söyleyebiliriz, en azından söz konusu özellikler ancak bu kadar para edebilir.

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Android Sim Kart Algılanmadı Hatası Nasıl Çözülür?

Sonraki İçerik

Siri Nasıl Etkinleştirilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler