Teknoloji Haberleri

POCO F4 ve POCO X4 GT, 23 Haziran’da satışa çıkarılacak!

POCO'nun ses getirmiş F ve X serisinin yeni üyeleri, POCO F4 ve POCO X4 GT, 23 Haziran'da satışa çıkarılacak!

Xioami Redmi’nin yan markalarından birisi olan POCO, merakla beklenen yeni amiral gemisi cihazları POCO F4 ve POCO X4 GT modellerini Haziran’da satışa sunacak. POCO F ve X serisi, POCO markasının en sevilen üyeleri olduğu gibi, oldukça performanslı cihazlar arasında yer alıyor.

Xiaomi, oldukça fazla yan markası olan en aktif şirketler arasında yer alıyor. Türkiye’den de oldukça fazla kullanıcısı ve fan kitlesine sahip olan Xiaomi, akıllıca hamleler yaparak yan markaları olan Redmi ve POCO kitlesini de arttırmaya yönelik hareketlerde bulunuyor. Yeni amiral gemisi cihazları olan POCO F4 ve POCO X4 GT modelleri, Xiaomi’nin aktif olarak hizmet verdiği global pazarda satışa sunuluyor.

POCO F4 ve POCO X4 GT Satışa Sunuluyor.

Global pazarda tanıtılacak ve satışa sunulacak olan POCO’nun yeni modelleri, büyük bir beklenti içerisinde bekleniyor. Bazı özellikleri sunulan bu cihazlar, daha önceki F ve X serisi gibi oldukça iddialı ve güçlü şekilde çıkacağı iddia ediliyor. Bu iddiaları karşılayıp karşılamayacağı henüz netleşmemiş olan cihazlar, Global pazarda 23 Haziran’da tanıtılacak.

Bu cihazların henüz Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı belli olmamakla beraber, POCO’nun bu cihazları Türkiye’de sunacak olması Türkiye pazarı açısından oldukça verimli bir hamle olarak karşımıza çıkabilir. Türkiye’de satılan POCO cihazlarının kalitesi ve özellikleri sayesinde tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Yeni amiral gemisi olacak POCO F4 ve POCO X4 GT, Türkiye’de sunulursa çok daha geniş kullanıcılara ulaşılabilir.

Xiaomi, alt markaları da dahil olmak üzere oldukça fazla cihaz ve yan ürünler üretimine hız kesmeden devam ediyor. POCO adı altında çıkacak olan bu cihazlardan beklentilerin yüksek olduğu gibi fiyatlar hakkında da bir açıklama bulunmuyor. Fiyatlar, ortalama bir amiral gemisi cihazının fiyatlarına yakın olması bekleniyor. Türkiye’de satışa sunulursa oldukça sevilen modeller arasına girebilir.

Türkiye’de sevilen markalardan olan Oppo’nun yakında global pazarda sunabilme ihtimali olan Oppo Reno 7A hakkında bilgi almak için buraya Telegram sohbet grubumuza katılmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Yunus Emre Kuru

Teknoloji meraklısı Tekneloji yazarı. Bir webmaster, frontend developer ve UI tasarımcısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı