Teknoloji Haberleri

Firefox Preview’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Android cihazlar için tasarlanmış olan Firefox Preview isimli tarayıcı tasarlamaya başladı. Yeni nesil internet tarayıcısı olacak olan Firefox Prewiew’in kararlı sürümü sonbahar aylarında bizlerle olacak.

Android’e özel olarak tasarlanan Firefox Preview’i kullanabilirsiniz ancak beta sürümünü kullanacaksınız diyebilirim. Kararlı sürüme sonbahar ayında geçecek olan Firefox Preview, önceki tarayıcılara göre daha akıcı ve hızlı olacak. Bu sayede internette daha iyi şekilde sörf yapabileceksiniz.

Firefox Tarayıcı Motorunu Değiştirdi!

Tarayıcı motorunun değişmesi ile birlikte Firefox, eski tarayıcılarına göre 2 kat daha hızlı olduğunu açıkladı ve Opera, Chrome gibi tarayıcılarla rekabet edebilecek düzeye geldi.

Oldukça basit bir tasarıma sahip olan Firefox Preview, çok sade bir başlangıç ekranı ile kullanıcılara geliyor. Büyük ekranlar ile uyumlu tasarım sayesinde köşedeki sekmelere tıklarken zorluk çekmeyecek, sinirlenmeyeceksiniz.

Adblock’a benzer bir reklam sistemine sahip Preview’de rahatsız edici reklamları ve izleyicileri engelleyebilecek ve internette daha rahat gezebileceksiniz.

Etiketler

ibrahim durmuş

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı