Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Dikkat Düşüyoruz! Bitcoin 2000 Dolar Değer Kaybetti

Bitcoin piyasası çok sallantı yaşıyor. Kesinlikle 1 saat sonra neler gerçekleşeceğini kestiremiyorsunuz, sabah 11 Bin Dolara kadar yükselen Bitcoin akşamına 9000 Dolara kadar düşüş yaşadı. Bitcoin bu gün içerisinde rekor kırarak 11 Bin dolar seviyelerini gördükten sonra hızlı bir düşüş ile 4 rakamlı sayılara geri döndü.

Tabii bu düşüş Bitcoin’in yok olduğu anlamına gelmiyor aslında bu yükselişler den sonra klasik olarak bir düşüş yaşanıyor, bu düşüşleri fırsat bilip yatırımcılar daha fazla Bitcoin satın alıyor veya diğer yatırım yapmak isteyenler bu sırada Bitcoin alımı yapıyorlar.

Dijital para birimi olan BTC, diğer kripto paralar gibi değil, çok hızlı değer kazanıp çok hızlı kaybedebiliyor. Son BTC rekorundan bu yana 3 gün geçti ve Bitcoin 11 Bin doları geçerek bugün bir tarih yazdı. Daha bu senenin başına kadar çoğu insan daha bu Kripto Para Nedir? bundan haberi yoktu ve şuan da Türkiye’de büyük bir takipçisi ve yatırımcısı bulunuyor bu kripto paralar. Son 1 ay içerisinde 5000 dolar değerinde kendisine değer katan Bitcoin kim bilir belki sanallaşan dünyanın, ileride şuan da kullandığımız para birimlerinin yerini alacak.

Bugün 11.000 seviyesinden BTC alanlar ne düşünüyor?

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

HDMI 2.1, 10K ve Dinamik HDR Desteği İle Geliyor

Sonraki İçerik

Altcoinlere Yatırım Yapılmalı mı ? – Bitcoin ve Altcoin Yatırım Tavsiyeleri

Comments 2
  1. Webtasarım ve yazılım işi ile uğraşmaktayım, geçen yıl değeri 1200TL civarında iken 20 BTC yaklaşık bir tutarda yıllık sunucu ödemesi yaptım. Şu anda o para uçuk bir rakamda. Bugün 11.000 seviyesinde 1 BTC ye yakın aldım. :=) Düşmesinden pek pişman değilim, aksine sevindim diyebilirim. Çünkü uzun vadeli (3-5 ay) bir yatırım için 4-5BTC alacaktım. Sabaha kadar bu rakamlarda durursa güzel olur. İlk işim 2 BTC civarı bir alım daha yapmak olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler