Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Cevaplanamayan 4 Gizemli Olay

1-) Malezya – Kuala Lumpur Uçağı

Malezya Hava Yolları’na bağlı boeing 777 tipi uçak 8 Mart günü Kuala Lumpur’a doğru havalandı.Malezyadan kalkan uçakta 227 yolcu ve 12 mürettebat bulunuyordu.Malezyadan ayrıldıktan 2 saat sonra ise uçak kayıplara karıştı.O zamandan beri izine rastlanamayan uçağın pilotlarla anlaşan örgütlerin kaçırdığını düşünüyorlar.

2-)Sibiryadaki Gizemli Çukurlar

Sibiryanın Yamal yarımadasında Temmuz 2014’de oluşan büyük çukurlar bilim insanlarını şok etti.Çukurların nasıl oluştuğu kesin bir sonuca bağlanamazken Bilim adamları tarafından en kesin sonuç; Küresel ısınma ile beraber yer altındaki gazların ısınması sonucunda şampanya patlamasına benzer bir olay yaşandı ve bu etkiyle büyük çukurlar oluştu.

 

3-) Lübnan Balbek Şehri

Balbek şehri geçmişiyle Roma İmparatorluğundan daha eski bir tarihe sahip.Mimari yapı olarak 800 tonluk bloklarla inşa edilmiş olan bu şehir o zamanın teknolojisiyle o blokların nasıl taşındığı hakkında varsayımlardan başka yorum yapamıyor.Ancak bu konuda çoğu insanın düşüncesi UZAYLILAR!

 

4-) 1800 Yıl Önce Tasarlanmış Uçak Maketi

Bu maketler Amerikada Cristof Colomb zamanından daha önce yaşamış olan birisinin mezarından çıkartılmış.O zamanın tasarımıyla maketi çıkarılan uçakta kanatlar,pilot kabini,motor bölümü ve kuyruk bölümü mevcut.

 

 

 

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Samsung Üretimlerini Azaltma Kararı Aldı!

Sonraki İçerik

Sony Xperia C5 Ultra Özellikleri ve Fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler