Prisma Android İçin Yayınlandı

Bütün herkesin bildiği üzere son zamanların çok popüler bir fotoğraf uygulaması. Popüler uygulamalardan bir tanesi olan Prisma çoğu kişinin bildiği gibi uygulama fotoğraflarınızı Picasso tablosuna dönüştürüyor. Prisma uygulaması ilk olarak mağazasında yayınlanmıştı ve kullanıcılar tarafından oldukça fazla ilgi gördü.

Uygulamayı App Store‘dan indiren iOS kullanıcıları uygulamayı indirip kullandıktan sonra bütün herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştı. Prisma uygulaması ile oluşturulan fotoğrafları Android işletim sistemi kullanıcıları gördüklerinde uygulamayı ‘dan çok aradılar ancak daha platformlarına gelmemişti. Android kullanıcıları Prisma uygulamasının gelmesi için beklemeye koyuldular ve bekledikleri gün sonunda geldi Prisma uygulaması bugünden itibaren Google Play Store mağazasında yayınlandı. Google Play Store‘dan buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Windows 10 Yükseltmesi İçin Son Günler başlıklı makalemizde microsoft, Ücretsiz işletim sistemi ve windows 10 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir