Pokemon Go PokeVision Benzeri Siteler

Son zamanların trendi olan Pokemon Go oyunu bir çok kişiyi bağımlısı haline getirdi.Her oyunda olduğu gibi bu oyunuda kolaylaştıran bazı yardımcı uygulamalar üretilmiş.Örnek vermek gerekirse Pokemon Go oyununda Pokemon avlıyoruz ve bunları bulmak için dışarıda gezmek gerekiyor.Sadece gezmekle kolay  şekilde bulunmuyor tabi ki.Detaylı bir şekilde gezip ava çıkmanız gerekiyor.Pokemonları bulmak için bir çok site türedi ve APİ mantığıyla çalışan bu sistemler Pokemon bulmanıza yardımcı oluyorlar.Öncelikle ilk başta en çok tutan Pokevision adlı siteye bir çok rakipte çıktı ve Pokemonları gösteren harita olan Pokevision’u kullanmak istemeyen insanlar farklı alternatifler aramaya başladı.Bu yazımızda sizlerle Pokevision Benzeri Siteler‘i paylaşacağız.

Pokemon Bulmak için Pokevision Alternatifi Siteler

1-) Pokemon Go Masaüstü Haritasıpokemon bulmak için masaüstü program

Bilgisayarınız üzerinden oyun haritasına ulaşabileceğiniz bir programdır.Buradaki linke tıklayarak işletim sisteminize uygun olanı indirebilirsiniz.Programı indirdikten sonra Google haritalar api key alarak programa giriyorsunuz ve Pokemon Go hesabınıza bağlanarak kullanmaya başlıyorsunuz.

 

 

2-) PokeAlertpokealert pokemon bulma uygulaması

Bu ise bir mobil uygulamadan ibaret.Buradaki linke tıklayarak APK sürümlerine ulaşabilirsiniz.Ayrıca itunes üzerindeki uygulamayada
tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

3pokemon bulmak için uygulama-) PokePilot

Bu uygulamayı kullanarakta yine Pokevision alternatifi bir siteye ulaşmış olacaksınız.Buradaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

fastpokemap pokemon bulma sitesi4-) FastPokeMap

Aktif olarak pokemonları süreleriyle gösteren bu site kullanım açısındanda oldukça kolay.Bu siteye giriyorsunuz ve konum bilginizi açıyorsunuz.Sonrasında ise tüm detaylar karşınıza çıkıyor.

 

 

 

pokemon go skiplagged5-) Skiplagged

Yine farklı bir pokemon bulma sitesi olan Skiplagged sizin için alternatif olabilir.Siteye ulaşmak için buraya tıklayın

 

 

 

 

whereispokemon6-) WhereİsPokemon

İsmindende anlayacağınız üzere tam olarak amaca hizmet eden bir site olan Türkçesiyle ” Pokemon Nerede ” sitesi sizin için güzel bir tercih olabilir.Buyrun link burada.

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Windows 8.1 Disk Nasıl Bölünür? başlıklı makalemizde windows disk bölme ve windows disk nasıl bölünür hakkında bilgiler verilmektedir.