Oyun

Beklenen Oldu: PES 2020’de Manchester United Lisansı Olarak Yer Alacak!

Yıllarca PES olarak adlandırdığımız ancak bu yılın başında isim değişikliğine giden Konami, bu yıl eFootball PES 2020’de ikinci İngiliz takımını duyurdu. Manchester United ile yapılan anlaşmanın uzun vadeli olması hayranlarını sevindirdi.

Arsenal ve Manchester United’ın lisansı olması Liverpool’un lisansı olmayacağı anlamına geliyor. Çünkü Konami, iki İngiliz lisanslı takımına yer veriyor. Üçüncü bir takımın koyulmayacağını tahmin edersek Liverpool lisanslı olmayacak.

Basın açıklamasıyla hayranlarına bu anlaşmayı duyuran Konami, ayrıca Manchester United’ın stadının oyuna ekleneceğini belirtti. Buna göre Old Trafford’u eFootball PES 2020’de görebileceğiz.

Bu anlaşma oyunun hayranlarını çok sevindirdi. İlerleyen günlerde Konami, İtalya Serie A veya başka bir büyük ligin lisansını alarak hayranlarını şaşırtacak mı? Hep birlikte göreceğiz.

Aşağıda yer alan videoda Manchester United ve eFootball PES 2020 ile olan anlaşmanın bir küçük traileri var diyebilirim. Sizleri video ile baş başa bırakıyorum.

Etiketler

ibrahim durmuş

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı