Yaşananlar

Youtube çöktü mü? Youtube’ye neden girilmiyor?

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olan YouTube bugün saat 14.25’ten itibaren giriş yapılamıyor. Youtube‘ye erişim hatası sadece Türkiye’de değil birden fazla ülkeden de giriş yapılamıyor. Sosyal medya’da en çok konuşulan konulardan bir tanesi olan YouTube erişim hatası oldu. Türkiye’de ki bir çok insan YouTube tekrar yasaklandı mı diye merak ettiler ancak bu durum sadece Türkiye’de değil bir çok ülkede geçerli. Youtube‘ye giriş olsa da videolar yüklenmiyor.

Screenshot_3

YouTube‘da videolara giriş yapmaya çalıştığınızda YouTube “500 Internal Server Error” hatası veriyor peki bu hatanın anlamı ne şimdi onu cevaplayacağız.

500 Internal Server Error hatası, sunucu kaynaklı olan bir hatadır. Videolara girmeye çalıştığınızda veya web sitesinde olan bir hata sonucunda bu hata kodu ile karşılaşırsınız. Bu hata için kullanıcılarının yapabilecekleri hiç bir şey yoktur. Kullanıcılar 500 Internal Server Error hata mesajını aldığımızda kendi bilgisayarında veya internetin de olan herhangi bir sorun değildir. Bu sorun YouTube sitesine aşırı bir şekilde yüklenmeden kaynaklanabileceği gibi, YouTube sunucu yapılandırmasında yanlış ayarlamalar sonucunda bu hata gelebilir.

Screenshot_2

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı