Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Teknoloji Haberleri

Youtube Çöktü, Dünya Genelinde Bir Çok Kullanıcı Erişim Sağlayamıyor!

Youtube çöktü mü? Neden Erişim sağlayamıyorum?

Dünyada en çok kullanılan paylaşım sitesi , 17.10.2018 tarihinde yaklaşık 04.00 sularında erişime yanıt veremeyecek duruma geldi.

Sorun 04.00’da Meydana Geldi

Dünyaca ünlü downdector.com sitesinde ise bir çok kaydının oluşturulduğu görüldü. Öte yandan bir çok kullanıcı da sosyal paylaşım sitelerinden Youtube hakkında şikayetler oluşturmaktalar. üzerinden “Youtube’da sorun mu var? 2018” şeklinde arama yapıp hiç bir içeriğe ulaşamayanlar, sorunun kimden kaynaklandığı konusunda oldukça şüpheliler.

Kullanıcılar siteye girdiklerinden itibaren aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşıyorlar. Herhangi bir videoya tıkladıkları zaman ise “Bu video oynatılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin” gibi bir hata alıyorlar. Söz konusu siteden gelen şu anda bir açıklama yok, bir gelişme yaşanırsa aktarıyor olacağız.

"<yoastmark

Sorun Düzeltildi

Sorun aynı gün içerisinde 05.30 civarlarında Youtube tarafından çözüme kavuşturuldu. Arıza ile ilgili bir açıklama yapmayan Youtube, sorunu çözmüş görünüyor.

İlginizi Çekebilir:  2017 Güncel Ekipman Tavsiyeleri
Etiketler
Daha Fazlasını Göster

Selim Ak

Havacılık Meraklısı ve Teknoloji Yazarı İletişim: selim@tekneloji.net

Bunlara da Göz Atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gizli numara bulma
Close
Close