Mini Spider-Man Projesi Duyuruldu!

Yakından tanıdığımız ünlü yapımcı ve yönetmen J.J Abrams, bir kaç bölümlük Spider- Man serisi için hazırlığa başladı.

Star Wars: The Froce Awakens ve Star Trek: Into Darkness gibi büyük projelerin yönetmenliğini yapan Abrams, Marvel için yeni bir Spider- Man dizisi yazıyor.

Mini Spider-Man dizisi, Eylül ayında piyasaya sürülecek ve dizi, Cadaverous adında yepyeni bir kötü karakteri ile hayranlarına tanıtılmış olacak. Yeni gelen kötü karakter Cadaverous, artık sadece Örümcek’e değil, aynı zamanda asıl kişiliği, benimsenmiş kişiliği olan Peter Parker’a ve Jane Watson’a büyük sorunlar yaratacak.

Bu projenin küçük temelleri yaklaşık 10 yıl önce Marvel editör tarafından atılmıştı. J.J Abrams, konuyla ilgili olarak yaptığı konuşmada Marvel editörünün uzun zamandır kendisiyle kitap yazması konusunda sürekli baskı yaptığını ve 2-3 yıl önce oğlu Henry ile bu konu hakkında detaylı bir şekilde konuştuğunu söyledi.

Yazar

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok