Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Twitterda koltuk sarsıldı!

Twitter oldukça sıkıntılı ve zor dönemlerden geçiyor desek yalan söylemiş sayılmayız.Şimdide eski ceo Dick Costolo ile sorunlar yaşayan twitter da sarsıntılar başlamış durumda.Dick Costolo ile twitterın gelişme ve yenilikler yapamadığını belirten Analistler Dick Costolonun görevinden ayrılmasını istiyorlar.

Bizce twitter büyük bir topluluk ve sistemleride gayet güzel.Daha ne yenilikler ve geliştirmeler yapılabilir analistlerden birini yakalarsak röportaj yapacağız.Yaşa Dick Costolo! desekte inanmayın görüşlerimizi paylaşıyoruz 🙂

Devam edelim…

Tabi Costolo hiç diretmemiş ve görevi devretmeye ve yönetim grubundan ayrılmaya niyetli gibi duruyor.Herif zaten haziran ayında ceo görevini bırakmıştı yönetimdede istemiyorlar.

New York Times paylaşımlarına göre Costolo 2015 yılı sonunda veya yeni bir başkan atandığı zaman görevinden ayrılıcak.Dick Costolonu yeni başkan göreve gelene kadar yönetim grubunda duracağıda New York Times ‘ ın paylaşımları arasında bulunuyor.

Dick Costolo Abimizden görüntüler:

 

 

 

 

 

 

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Sony Xperia Z5+ için 4K Ekran İddiası

Sonraki İçerik

Android ve İos için Skype for Business önizleme sürümü tanıtıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler