Rehber

Türk Telekom’dan Hat Üstüne Telefon Almak için Hangi Şartlar Gerekir?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) kararınca 14 Ocak’tan itibaren cep telefonlarında yapılabilecek olan en yüksek taksit sayısı altıdan üçe indirilmişti. Resmi gazetede yayınlanan habere göre 3500 TL üzerindeki telefonlarda geçerli olan bu yönetmelik değişikliği, perakende ticaret yönetmeliğine de ekledi. Kamuoyunda telefonun nasıl satın alınacağı konusunda soru işaretleri yaratan yeni düzenleme, kredi ile hat üzerine telefon alma yöntemini arttırdı.

Akıllı cep telefonlarına yeni özellikler yüklendikçe telefonlardaki performans oranına göre de fiyatlar yükselmektedir. Cep telefonu satan mobil şirketler çeşitli taksit kampanyaları ile vadeli bir şekilde müşterilerine ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Türk Telekom`da tarifeye ek 12 ay taahhüt ile faydalanabilirsiniz.

Taksit planlama sistemi ile müşteriler belli bir ön ödeme tutarı vererek belirli oranda indirim sağlanır ve taksit tutarını kendileri belirleyebilirler. Yapılacak ön ödeme cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir. Bu planlama sisteminden yararlanan müşteriler cihaz faturalarında, müşteriden alınan ön ödeme bedeli veya ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde yazılacaktır.

Turkcell Tarifeye Ek Telefon Nasıl Alınır?

Turkcell Bireysel Turkcell faturalı hat sahibi, içerisinde internet bulunan tarifelere 12 ay kalma taahhütü vermesi sözü ile kampanyadan faydalanabilmektedir.

Turkcell olası cayma durumunda ek indirim bedelini müşteriden alma hakkını saklı tutmaktadır. Kampanya kapsamında taahhüt paketlerde ilgili tarifenin koşulları geçerlidir.

  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Bireysel Turkcell Faturalı hat sahibi, içeriğinde internet bulunan tarifelere 12 ay kalma taahhütü vermesi koşulu ile kampanyadan faydalanabilir.
  • TCKN başına sadece 2 cihaz alınabilmektedir.

Vodafone Tarifeye Ek Telefon Nasıl Alınır?

  • Vodafone akıllı telefonlar tarifeye ek 6/12 ay vade ile ödenen kampanyalar sunulmaktadır. 01.02.2019 tarihi itibariyle 3.500 TL üzeri cihazlar 6 ay tekliflerle, 3.500 TL altı olan cihazlar da 12 ay tekliflerle satılmaktadır. Bu tekliften faydalanmanız için vodafone abonesi olmanız gerekmektedir.
  • Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun müşteri limit puanınız olması gerekmektedir. Eğer telefon ile birlikte tarifenizi de değiştirmek istiyorsanız, son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir.
  • Son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği gerçekleştirmemiş olmanız gerekmektedir.
  • Kara listede olmamanız, kredi puanınız yeterli olması gerekmektedir.
  • Maksimum 2 cihaz kampanyasına katılabilirsiniz.

Etiketler

Seda Pilav

Bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı