Sinema

Superman Filminin Taslak Çizimleri Ortaya Çıktı!

Peter Ramsey, geçmiş zamanda J.J. Abrams’ın yönetmenliğini yapacağı ancak bilinmeyen nedenlerle iptal edilen Superman: Flyby filmi için çizmiş olduğu taslak görüntüleri paylaştı.

J.J. Abrams, 2000’li yılların başında Superman: Flyby isimli bir film projesi üzerinde yoğun bir ilgi ile çalışıyordu ancak sonrasında işler beklenildiği gibi yolunda gitmedi ve proje kaldırılmıştı. Daha sonra J.J. Abrams’dan bağımsız olarak çıkan Superman Returns isimli film, birçok kişi tarafından ciddi eleştiriler almıştı ve beğenilmemişti.

 Spider-Man: Into the Spider-Verse isimli animasyon filminin yönetmeni Peter Ramsey, geçmiş zamanda Superman: Flyby filmi için taslak çizimleri yapmıştı. Bu taslak çizimlerini Twitter hesabı üzerinden paylaşan Peter Ramsey, başarılı çizimler ortaya çıkardığını tekrardan kanıtladı.

İlk tasarımı paylaştıktan sonra yüksek bir etkileşim alan ve takipçilerinin sevgisini kazanan Peter Ramsey, kısa bir süre sonra ikinci görseli paylaştı.


Sizce bu film çıkış yapsaydı sinemaseverler tarafından beğenilir miydi?

Etiketler

ibrahim durmuş

Ülkemizde gelişmekte olan teknoloji ve oyun sektöründe elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalıştım, çalışıyorum. Tekneloji.net'de insanlara yardımcı olmak amacı ile görev alıyorum. İletişim: ibrahim@tekneloji.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı