Sinema

İnstagramın Dizisi Olan Shield 5 in İlk Üç Bölümü Yayınlandı!

Bölüm süresi sadece 15 saniye süren bir dizi izlemek istermiydiniz? Ben isterdim açıkçası çünkü saatlerce bir dizi izlemek,her dakika olan reklam aralarının bitmesini beklemek bana vakit kaybı gibi geliyor.  Benim gibi düşünen kişileri sevindirecek bir haberim var.

İnstagram Shield 5 adında 28 bölümlük bir dizi yayınlamaya başladı. İlk bölüm 1 Şubat ta yayınlandı ve hergün yeni bir bölüm yayınlanıyor. Bölüm, dizi diyorum ancak bu dizi Tv kanalında değil @shieldfive adlı İnstagram hesabından yayınlanıyor. Yani ‘Sosyal Sinema’ diye tabir ettiğimiz olay gerçekleşiyor.

554827

Dizinin konusuna gelecek olursak, soyguna ve cinayete karışan bir güvenlik sürücüsünün adını temize çıkarmaya yönelik çabalarını anlatıyor.

Dizi Anthony Wilcox  tarafından yönetiliyor ve dizinin oyuncuları arasında Christian Cooke, Elliot Gleave, Kieran O’Brien  Wallis Day yer alıyor. Bu ay içerisinde toplam 28 bölümü yayınlanacak dizinin ilk üç bölümü şimdiden yayınlandı.. Eğer diziyi izlemek isterseniz instagram sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Son olarak, Dizinin altındaki yorumlarda bazen çeviri yorumları da olabiliyor. Eğer şanslı iseniz Türkçe çevirileri de bulabilirsiniz. Yada şimdi İngilizce bilen arkadaşlar varsa Türk arkadaşlarımız için,dizi altına yorum olarak yazabilirlerse diziyi takip etmek isteyenlere yardımcı olmuş olabilirler.

Etiketler

Seda Pilav

Bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı