Teknoloji Haberleri

Samsung o Kadar Projeyi Sızdırmasına Rağmen Daha da bizi Şaşırtmaya Devam Ediyor!

Samsung gelişmiş belleklerine 256GB depolama ile sunulan Samsung EVO Plus hafıza kartını da ekledi.

Kocaman üstü kocaman geniş bir kapasite ve hızlı bir veri aktarımı ile gelen 256GB’lık Samsung EVO Plus hadıza kartı, üst seviye akıllı telefon ve tabletlerde, 360 derece açılı kameralar, profesyonel kameralar ve çağımızın yeni gözdesi olan Drone’lar için çok kullanışlı ve gerekli olacağını söyleyebilirim.

 Samsung güçlü ve gelişmiş V-NAND teknolojisini temel olarak aldırdı bu hafıza kartına ayrıca  95MB/s okuma ve 90MB/s yazma hızlarına yükselebiliyor.

Samsung EVO Plus 256GB hafıza kartı, 12 saat 4K Ultra HD, 33 saat Full HD ve 46 saat HD çözünürlükte olan video çekimlerini depolayabilme kapasitesine sahip durumda bulunuyor.

Samsung’un yeni microSD’si olacağan üstü performansının yanında ayrıca bir o kadar da dayanıklı olmasıyla da konuşulacağa benziyor. Güney koreli üreticiler  tamı tamına 10 Yıllık bir garanti süresi verdiği Samsung Evo Plus suya,yüksek ısıya, X ışınları ve manyetik alanlara karşı daha dayanıklı bir microSD kart.

2016 Haziran ayı civarında toplam 50’yi aşkın ülkede satılacak olan Samung EVO Plus 256 GB hafıza kartı’nın fiyatı şu an için fiyatı 249.99 DOLAR=735 TL gibi bir fiyat karşılında satın alıp gönül rahatlığı ile dayanıklı ve bir o kadar güçlü olan MicroSD’sini kullanabilirler.

Etiketler

Mustafa Umut Güven

Bir Punisher hayranı tarihe ilgisi olan teknolojiyi seven adam gibi ben!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı