Mobil

Samsung Galaxy Note 7 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Samsung‘un yaptığı resmi açıklamaya göre 2 Ağustos‘ta Galaxy Note serisine yeni akıllı telefonunu olan Galaxy Note 7‘yi New York‘ta “Unpack” etkinliğinde tanıtılacağını duyurdu.

Peki Samsung‘un Galaxy Note serisinin yeni telefonu olan Galaxy Note 7‘nin neden Note 6 değil de Note 7 olacağını da açıklayan Samsung Electronics Türkiye Pazarlama Müdürü Tolga Erdem, “Merakla beklenen Galaxy Note 7’nin tüm dünyaya tanıtılacağı günü açıklamanın gururunu yaşıyoruz. Tüketicilerin aklında herhangi bir karışıklığa sebebiyet vermemek için Galaxy S7 ve S7 edge ile birlikte tüm ürün gruplarımızla uyum sağlaması için yeni Note serisinde 7’den devam ediyoruz. Böylece kullanıcılar Samsung’un en son teknolojisine sahip olduklarına emin olabilecekler” açıklamasında bulundu.

2 Ağustosta “Unpack” etkinliğinde tanıtılacak olan Samsung Galaxy Note 7 Türkiye saati ile 18.00 başlayacak olan etkinliği canlı olarak takip etmek isterseniz eğer www.samsung.com ve news.samsung.com adresinde canlı yayına ulaşabilirsiniz.

Etiketler

HÜSEYİN TABAN

Teknoloji ve oyun yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı