Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy M Serisi İle Geliyor

Teknoloji devleri arasında yer alan Samsung, geçtiğimiz günlerde sunulan raporda piyasadaki çok sayıda bulunan akıllı telefonların müşteri kitlesinde kafa karışıklığı uyandırdığını açıkladı.
Bunun sebebinin ise benzer özellikler de, fakat farklı serilerde satışa sunulan telefonların olmasından dolayı Samsung gelecek sene Galaxy J,C ve On serilerinin özelliklerini birleştirip, revize ederek Galaxy M isimli yepyeni bir seri ile karşımıza çıkacak.

Galaxy M Serisi Özellikleri

İlk iki cihazın model numarası SM-M205F ve SM-M305F,  ismi  Galaxy M20 ve Galaxy M30  şeklinde olacak, ve M20‘nin iki versiyonu olacak. M20`de 32 ve 64 GB’lık depolama alanı; M30`da ise 64 ve 128 GB kullanılması bekleniyor. Ayrıca çift hat kullanan müşteri kitlesini de düşünen Samsung, yeni seriye çift hat yuvası da yerleştirecek.

Ekran seçimi konusunda değişikliğe gidecek olan Samsung eğer son dakika karar değişikliği yapmaz ise Galaxy M serisinde AMOLED ekran yerine LCD ekran paneli kullanacak. Eğer siz, renk ve parlaklık beni tatmin etmeli diyenlerdenseniz bu telefon tam size göre olabilir, ancak telefonun batarya kullanım ömrü uzun olsun diyenlerdenseniz Samsung`un başka serilerine bakmanızda fayda var.

2019`da tanıtılması beklenen yeni serinin, orta segment telefon arayışında olan kullanıcılara yeni bir alternatif sağlayacağı bekleniyor.

Samsung Galaxy M

 

Etiketler

Seda Pilav

Bir insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı