Oyun

PUBG’ye Büyük Güncelleme Geldi

PUBG, en çok oynanan oyunlar arasında üst sıralarda yer alırken, gün geçtikçe daha iyi bir hale gelirken güncellemeler de hız kesmeden oyun geliştiricileri tarafından oyuncular ile buluşturuluyor. Her gün gelen 25 MB’lık güncellemelerin ardından 2.3GB’lık bir güncelleme geldi.

Uçak Rotası

Artık uçaktan atlarken, uçağın nereden geçeceğini hesap etmenize gerek yok çünkü uçağın nereden geçtiğini gösteren bir gösterge haritada olacak. Bu özellik bir çok Battle Royale oyununda zaten mevcuttu hatta PUBG Mobile’da bile vardı, bu özellik için geç bile kalındı diyebiliriz.

PUBG'ye Uçağın Nereden Geçtiğini Gösteren Gösterge Geldi

Yeni Kasalar ve Skinler

Bu güncelleme ile oyuna iki yeni kasa eklendi. Yeni eklenen kasalar Equinox Kasası ve Target Practice, Target Pratice kasası 5000 BP’ye satılacak ve bu kasadan tavalar için özel skinler çıkacak.

Equinox Kasası Silahların Dağılış Yüzdeleri

Oyun Girişinde Özel Harita Seçimi

Neredeyse tüm PUBG oyuncularının istediği en önemli şey olan oyun girişinde seçilmesi gereken harita özelliği artık oyuna geldi. Artık hangi haritada oynamak istiyorsanız bunu oyun başında seçebileceksiniz. Miramar veya Erangel ikisini de dene tarafını seç 😀

PUBG'ye Harita Seçme Özelliği Geldi

 

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı