OyunRehber

ETS 2 İçin Muhteşem Harita Modu

Günümüzün popüler simulasyon oyunlardan Euro Truck Simulator 2, tek başınıza takılabileceğiniz singleplayer ve arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz multiplayer modlarını barındıran bir tır simülasyonu oyunudur. Oyun eski bir tarihte çıkmış olmasına rağmen yapımcı firma hala geliştirmeye devam ediyor. 

Eğer oyunu sp modunda uzun zamandır oynuyorsanız oyun haritasının büyük bir bölümünü keşfetmiş ve mp moduna girip dikkatsiz sürücüler tarafından trole maruz kalıp oyundan uzaklaşmaya başladıysanız oyuna mod ekleyerek sp modunda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Oyun için oldukça kaliteli modlar bulunuyor ProMods vb. ama o modlardan biraz daha farklı daha da gerçeğe yakın arazi şartlarınında içinde bulunduğu bir harita arıyorsanız sizleri Southern Region Map ile tanıştıralım.

Haritamız Rusya’nın güney bölgesinin oldukça büyük bir kısmını kapsıyor. Etrafı ağaç ve çalılarla çevrilmiş yollar, asfalt kenarında bekleyen inekler, toprak yollar ve mükemmel manzaraları bizlere sunuyor. Southern Region Map Modunu buradan indirebilirsiniz.

Mod, bir tanesi 500Mb olan 5 parçadan oluşuyor. Modu kullanabilmek için her parçayı sorunsuz indirip 7ZIP programıyla 1.partı seçip “EXTRACT” butonuna tıklamanız gerekiyor. ZIP ten çıkan dosyalarımızı My Documents / Euro Truck Simulator 2 / mod dizinine taşımanız ve oyun içinden aktif etmeniz yeterli. 

Harita

Etiketler

Sinan Can Soysal

Donanımla iç içe yaşayan. Klimayı icat eden şahsiyete hayranlık duyan, kendi kendine takılan bir zat-ı muhterem.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı