İnternet

Paypaldan Türkiyeye Yeni Hizmet!

Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan alternatif ödeme sistemi olan Paypal geliştirmiş olduğu tek dokunuş ile satın alma hizmetini Amerika,Kanada ve İngilterede kullanıma sunmuştu.Artık bu hizmet Türkiyedede verilmeye başlandı.Bu hizmete paypal hesabınızla bir kez giriş yapıyorsunuz ve One Touch aktif hale geliyor.Girmiş olduğunuz bilgileri paypal güvenli bir şekilde saklıyor.

Paypal One Touch sistemini en büyük alışveriş siteleri ödeme yöntemlerinde yer vermiş durumda.Teknolojinin gelişmesiyle oturduğumuz yerden sanal bakiyemizle alışveriş yapabilir duruma gelmiş bulunuyoruz.Paypal ile kredi kartınıza para çekebilir veya sanal bakiyeniz ile internet üzerinden paypal destekleyen sistemler üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Paypal One Touch Türkiyede hizmet vermeye başladı ancak şuan hangi alışveriş siteleri kullanacak bilemiyoruz.Bazı varsayımlar üzerinde düşünürsek n11,gittigidiyor,sanalpazar gibi alışveriş siteleri paypal one touch sistemini ödeme yöntemlerini ekleyeceğini düşünüyoruz. (Gittigidiyor ve n11 üzerinden paypal ile alışveriş yapılabilir  durumda)

 

Paypal youtube kanalından paylaşmış olduğu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz..

Etiketler

Şevket Narin

Geleceği düşünür, planlar ve hayata geçiririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı