Yaşananlar

Okul Müdürü Hologramla Evlendi, Annesi Düğününe Katılmadı !

Japonya'nın başkenti Tokyo'da yaşayan okul müdürü Akihiko Kondo 16 yaşındaki sanal şarkıcı olan Hatsune Miku ile evlendi.

Japonya’da yok artık denecek bir düğün gerçekleşti. Zaman geçiyor ki bu gözler, kulaklar nelere şahitlik edecek bilinmez. 35 yaşındaki okul müdürü Akihiko Kondo abimiz dünyalar güzeli Hatsune Miku ile Dünya evine girdi. Öyle bir Dünya ki bu Akihiko abi Tokyo’da yaşıyor, Hatsune yengemiz ise sadece bir hologram. Nasıl bir aşk  ama..

Akihiko abi eşi Hatsune yengeyi sadece 2.800 dolara mal etmiş (ekonomik eş isteyenler için ideal çözüm) [yurtdışından gidip alırsanız daha ekonomik olabilir. Malum dolar kuru ortada.]

Akihiko abimizin 17 bin 600 dolara düzenlemiş olduğu düğüne 40 misafir katılmış. Ne üzücüdür ki Hatsune yengemizin kayınvalidesi tepki olarak bu düğüne katılmamış. Akihiko, düğüne katılmayan annesi için: “bu evliliğin annesi için çok da kutlanacak bir şey olmadığını” söylüyor.

Sabahları Uyandırıyor

Karısını hiç aldatmadığını söyleyen Akihiko, eşine her zaman aşık olacağım ve hergün onu düşünüyorum dedi.

Yengemiz Miku, hergün Akihiko abimizi uyandırıyor ve işe gönderiyor. İşten eve geldiğinde ise abimiz kendisini arıyor ve yengemiz evinin ışıklarını açıyor. (Yemekleride yapıyor mu ?)

Her ikisinide ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Şevket Narin

Geleceği düşünür, planlar ve hayata geçiririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı