Tekneloji.net, teknoloji haberleri, mobil haberler, oyun İncelemeleri ve ürün incelemeleri kapsamında bilgilerin yer aldığı samimi teknoloji portalı'dır.

Meizu Pro 5 Mini’de Şaşırtan Özellikler

Akıllı telefon üretiminde son zamanlarda ismini duyurmaya başaran Meizu uygun fiyatlı telefonlarıylada dikkat çekmeyi başarıyor.Çinli üretici geçtiğimiz Eylül ayında Pro 5 Model telefonunun tanıtımını yapmıştı.Amiral gemisi sınıfında bulunan bu telefon 5,7″ inç büyük ekrana sahip olup Samsung üretimi Exynos 7420 işlemciyi kullanıyor.Pro 5 satışa çıktıktan sonra büyük bir ilgi görmüştü peki bir alt sınıfı olan ve yeni üretilen Pro 5 Mini aynı ilgiyi görecek mi hep beraber karar verelim.

Her telefonun olduğu gibi Meizu Pro 5 Mini telefonunda çıkmadan önce bazı bilgileri sızdırılmaya başlandı bile.İnternet ortamına sızan bilgilere göre Meizu, Pro 5 serisinin yeni telefonu olan Pro 5 Mini’yi tanıtmaya hazırlanıyor.Pro 5‘e göre alt sınıf özelliklere sahip olsada dikkat çekici özelliklerde bulunduruyor.Sizleri daha fazla meraklandırmadan detaylı özelliklerini incelemeye başlayalım.

Meizu Pro 5 Mini Teknik Özellikler

  • Full HD 4,7″ inç Ekran
  • 32  Gb / 64 Gb Dahili Hafıza
  • 10 Çekirdekli Mediatek Helio X20 işlemci
    • Sizlerinde dikkatini çektiği gibi 8 çekirdeği anlarızda 10 çekirdek konusunda bir yanlışlık var diye düşünmeyiniz.Pro 5 Mini,Mediatek’in 10 çekirdekli işlemci modelini kullanacağı belirtiliyor.

Cihazın yurtdışı satış fiyatı 32 Gb model için 315$ olarak belirlenmiş.Ülkemizde henüz herhangi bir standda bulamayacağımız Meizu marka telefonlar şuan için sanal ortamdan e-ticaret sitelerinden yasal olarak satışı yapılıyor.Bu kapsamda ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı konusunda net bir bilgiye sahip değiliz.

32 Gb model için belirlenen 315$ fiyatı göz önünde bulundurduğumuzda ülkemizde satış çıkması durumunda 950 – 1200 tl arası bir fiyatla ücretlendirilebilir.

Arkadaşlarınla Paylaşabilirsin
Paylaşmak İçin Bağlantı
Önceki İçerik

Twitter`da “Fav” Butonu Kaldırıldı !

Sonraki İçerik

Nasa Güneşin 4K Videosu’nu Yayınladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler