Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
MobilTeknoloji HaberleriYazılım

Google, Başarısız Olan Windows Phone Desteğini Sonlandırdı!

Google,Android ve iOS’a rakip olarak çıkartılan işletim sistemi Windows Phone’a desteğini sonlandırdı. Bundan sonra Windows Phone işletim sistemi bulunan akıllı telefon kullanmak doğru değil. 

Günümüzde artık Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefon kullananlar kalmadı. Kullananlar ise yeni model telefon almayanlar veya telefonlarına alışmış olanlardır. Ayrıca geliştiriciler artık Windows Phone işletim sistemine sahip telefonlara yatırım yapmıyor.

Google,Windows Phone yazılımının unutulması ve kullanılmaması Google’ın desteği kesme sebeplerinden biri olarak tanımlanıyor. Windows Phone’a sahip akıllı telefondan Google uygulamasını açtıklarında Bağlantı hatalı, hatası alıyorlar.

Ayrıca Google,Android platformu sayesinde akıllı telefon işletim sistemi konusunda liderliği açık ara önde götürüyor. Google’ın bu sebepten ötürü Windows Phone için güncelleme yayınlaması anlamsız kalıyor. Son olarak Microsoft, Windows Phone için çalışmalarını durdu diyebiliriz.

Düşüncelerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  İnternet devleri, daha güçlü şifrelemeler için çalışıyor
Daha Fazlasını Göster

Şevket Narin

Beklentileri sürekli düşük tutan, kişisel gelişime önem veren, kuralları olan ve yaptığı işi en iyi şekilde tamamlamaya çalışan sıradan bir insan.

Bunlara da Göz Atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gizli numara bulma
Close
Close