MobilTeknoloji HaberleriYazılım

Verizon Galaxy J3 (2016) Android 7.0 Güncellemesi Çıktı

Galaxy J3 (2016) sahipleri, oldukça uzun süredir bir Android 7.0 Nougat sürümünü bekliyordu. AT&T , nihayet Galaxy J3 (2016) için Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınladı.

Yakın bir süre içerisinde tüm Galaxy J3 (2016) sahipleri için yeni güncelleme kullanılmaya başlayacak. Tahmin edebileceğiniz gibi Android 7.0 Nougat yeni olan bir çok iyi özellikleri içerisinde barındırıyor. Galaxy J3 (2016)

Galaxy J3 (2016) Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Samsung Galaxy J3 (2016) için ürün yazılımı sürümü J320VVRU2BQJ1”dir ve Samsung bu kod ile güncellemeyi piyasaya sürüyor.

Güncelleme ile birlikte sesli arama performansın da geliştirmeler yapıldı ve çeşitli küçük sorunlar için düzeltici yenilikler geldi. Ayrıca ekran üzerinde bulunan yakınlık sensörü de geliştirildi.

Verizon, bu yazılım güncellemesini kablosuz olarak yayınlıyor. Kullanıcılar, Yazılım güncellemeleri menüsünde de bulunup bulunmadığını kontrol edebilir ve cihazlarına güncelleme ulaştığında güncellemeyi uygulayabilirler. Samsung ‘un tüm kullanıcıları için Galaxy J3 (2016) Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınlanmaya başladı ve kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcılar bu güncellemeden faydalanabilecek.

Güncellemenin dağıtım aşaması kasım ayının sonuna kadar sürebilmektedir, bundan dolayı güncelleme için endişelenmenize gerek yok.

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı