Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Oyun

PUBG’ye Lig Sistemi Geliyor : Güncelleme Detayları Haberimizde!

Bildiğiniz gibi bir çok kullanıcı PUBG’de seviyelerine uygun rakip olmamasından şikayetçilerdi, Ekim ayında gelecek olan güncelleme bu sorunu kökünden bitirecek.

Pubg’de noob ve pro olarak adlandırabileceğimiz iki tür oyuncu vardır. noob oyuncu zor rakip ile karşılaştığında hemen ölür ve oyundan zevk alamaz,ayrıca noob oyuncu kendini geliştiremez. Pro oyuncuda aynı şekilde noob oyuncuları öldürmekten sıkılır ve oyundan zevk almamaya başlar.

Bu sorunlar artık olmayacak, çünkü PlayerUnknown’s BattleGrounds’a lig sistemi geliyor. Şu anda test serverin için yayınlanan lig sistemi güncellemesi Ekim ayının başında tüm oyuncular için erişime açılacak.

Lig sisteminde toplamda 8 lig yer alacak. Lig sisteminde ilk 10 maçta alacağınız puanlar lig sıralamanızı belirleyecek ve karşılaşacağınız rakipler lig sıralamanıza göre olacak.

Lig sisteminin yanı sıra yeni gelecek olan güncelleme sayesinde mini haritayı büyütebiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızı daha kolay bir şekilde bulabilmeniz için arkadaş listesi iyileştirmesi Ekim ayındaki güncelleme ile birlikte gelecek.

Düşüncelerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir:  Riot Beklenen Açıklamayı Yaptı
Daha Fazlasını Göster

Şevket Narin

Beklentileri sürekli düşük tutan, kişisel gelişime önem veren, kuralları olan ve yaptığı işi en iyi şekilde tamamlamaya çalışan sıradan bir insan.

Bunlara da Göz Atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

gizli numara bulma
Close
Close