Oyun

PUBG 1.0 PC Sürümü Çıkıyor: İşte PlayerUnknown’s Battlegrounds Betadan Çıkış Tarihi!

PUBG, beta aşamasında iken bile çok yüksek sayılarda satış yapan bir Battle Royale oyunudur. Milyonlarca oyuncusu bulunan PUBG’nin şuan da anlık milyonlarca kişi oyunu oynuyor. Artık PUBG’nin de tam sürümünün çıkma zamanı geldi. Kısa bir süre sonra PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın 1.0 sürümü yayında olacak ve yanında bir çok yeniliği de beraberinde getirecek. Öncelikle oyunun sadece PC sürümünde Betadan çıkış olacak ondan dolayı diğer platformlarda oynuyorsanız bu güncellemeyi beklemeyin. PUBG geçtiğimiz günlerde Xbox’a da çıktı ve saatler içinde rekorlar kırarak milyon sattı.

PUBG 1.0 Sürümü Ne Zaman Çıkıyor?

PUBG’nin 1.0 sürümü 21 Aralık günü saat 09:00’da yayında olacak ve Steam üzerinden satın aldıysanız oyunu Steam’e girerek güncelleyebilirsiniz.

PUBG 1.0 Sürümündeki Yenilikler Neler?

1) Tırmanma

Oyun içerisinde bazı duvarlar üzerinden atlamak mümkün değildi fakat artık bu güncelleme ile duvarların üzerinden atlaya bileceksiniz.

2) Arabalar

Oyun açık beta iken bir çok hata sebebiyle oyuncular öle biliyordu, bu güncelleme ile bu problem ortadan kalıyor ayrıca araçların motor sesleri değişime uğruyor ve araç koltuk sayısı 5 iken 4 e düşürüldü.

3) FPS Artışı

Oyun artık Beta’dan çıktığı için oyun daha stabilize hale gelerek FPS artışı sağlayacak. Tabii ki halen PUBG FPS Arttırma aratmaları kullanıcılar tarafından yapılacaktır 😀

3) Nişan Alma

Artık silahların üzerinde takılan dürbünler de fare yuvarlağı ile uzaklaştırma ve yakınlaştırma yapılabilir hale geldi, ayrıca diğer red dot vs. gibi dürbünler de ise nişangah üzerinde ki aydınlığı arttırma özelliği geliyor.

3) Mermi Hasarı

Artık oyuncular uzakta ki oyuncuyu vurdukların da mermi hasarı azalacak örnek vermek gerekirse 100 metrede 100 hasar veren silah 150 metrede 75 hasar verecek.

Oyuna yeni eklenecek özellikler bu şekilde idi umarız oyuncuların seveceği bir güncelleme olur.

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı