Oyun

Artık Mobil içinde PUBG Çıktı!

Gerçek geliştiriciler tarafından yapıldığı halen daha bir şüphe olsa da bu oyun, PC’de oynadığımız Bluehole tarafından yapılmış olan PUBG’ye çok benzemektedir. Mobil platform için geliştiren bu oyun adında bile “PlayerUnknown’s” geçmektedir. Oyun tam olarak dünyaya yayılmamış olduğundan biz sizlere indirmeniz için bir link vereceğiz. Fakat gerçekten görüntüler bakımından sanki PUBG’nin geliştiricileri tarafından yapılmış gibi duruyor her şeyi aynı olan bu oyun gelecekte büyük ses yapabilir.

Beta sürümünde olduğu için bir çok hatta cihazların neredeyse hepsini desteklememektedir. Çin’de geliştirilen bu oyunu sadece Çin markası olan örnek vermek gerekirse Xiaomi cihazlarında kullanabilirsiniz. Fakat bizim denediğimiz cihaz Xiaomi Mi5s ve bu cihazda oyunun desteklenmediği hatasını aldık, sizlere desteklenen cihazlar hakkında bir görseli de hemen alt kısımdan görebilirsiniz. Bu arada belirtmek isteriz Android kullanıcıları bu oyundan faydalanabilmektedir.

Desteklenen Cihazlar

Oyun içi Görüntüler

Eğer cihazınız bu listede yok ise büyük ihtimalle oyun açılmayacaktır fakat denemekten zarar gelmez siz bir indirin ve deneyin.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayınız.

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı