Yeni Türk Valorant Ajanı Hakkındaki Tüm Bilgiler!

Riot Games tarafından geliştirilen çok oyunculu FPS oyunu Valorant’ın, bir süredir dört gözle beklenen Türk karakterinden yeni haberler geldi. Türk Valorant ajanı olarak paylaşılan görüntüde karakterin dış görünüşü oyun severleri adeta ikiye böldü. Bazı oyun severler Türk Ajan Fade’in yüz hatlarının ve dış görünüşünün modernliğinden bahsederken, diğerleri ise Türk halkını temsil etmediğini savundu. Aynı zamanda Fade’i, diğer bir Valorant karakteri olan Reyna’ya benzetenler de gözlerden kaçmadı. Peki Valorant’ın ilk Türk Ajanı Fade nasıl görünüyor? Yazımızda Valorant’ın geliştiricileri tarafından sunulan görsel, bazı özel detaylar ve sızdırılan görüntüleri derledik.

Uzun süredir beklenen Valorant Türkiye resmi hesabında paylaşılan görsel, Türk oyuncular arasında heyecan yarattı. Türk ajanı Fade’in oynanış ve tanıtım videosu, 24 Nisan’da Masters Reykjavik büyük finalinde oyun severlere resmen sunuldu.

Riot Games tarafından doğrulanan ilk Valorant Türk ajanı Fade, böyle gözüküyor.

Ellerindeki kına ve Türk milletini temsil eden Türk kahvesi detayıyla dikkat çeken Fade, geliştiricilerin titiz bir iş çıkardığını gözler önüne seriyor. “Van kedisi” gözleri ile Fade, şimdiden birçok oyuncunun kalbini kazanmış gibi görünüyor.

Valorant Türkiye resmi hesabında yayınlanan Türk Valorant Ajanın tanıtım videosu ise:

 

Peki sizler Valorant’ın yeni Türk ajanı Fade hakkında neler düşünüyorsunuz? İnce detaylarla işlenen Fade beklentilerinizi karşılıyor mu? Yorumlarda görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Yazar

Müzik sever, teknoloji ve medya ile içli dışlı bir Tekneloji yazarı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok