Teknoloji Haberleri

Altın kaplama Samsung Galaxy S7 ön siparişe açıldı

Londra merkezli Truly Exquisite altın kaplamalı Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için ön siparişleri almaya başladıklatını açıkladı. Etkileyici bir görünüme sahip bu lüks akıllı telefonları satın almak istiyenlerin 11 Mart tarihinde raflarda olması beklenen standart modele göre üç kat daha fazla fiyat ödemesi gerekecek.

Truly Exquisite, en ucuz altın kaplama Samsung Galaxy S7 modelinin 2.350 dolar (yaklaşık 7.040 TL ) gibi bir fiyat etiketine sahip olacağını söylüyor. Ayrıca ön silariş verenler ücretsiz Samsung Gear VR ve özel bir ahşap kutunun yanı sıra kablosuz şarj ünitesine sahip olacaklar. Her iki akıllı telefon da 24 ayar altın , 18 ayar gül altın ve platinum kaplama seçenekleriyle sunuluyor.

Şirket altın kaplama Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerini 1 yıllık garantinin yanı sıra dünya geneline ücretsiz kargo ile ulaştıracak. Cihazların sadece çerçevelerinin kaplamalı olacağını belirtelim. Her ne kadar Samsung, yeni amiral gemilerinin 32GB ve 64GB modellere sunulacağını söylese de Truly Exquisite, sadece 32GB varyantını satacağına dikkat çekiyor. Bu arada şirketin dünyanın çeşitli hayır kurumlarına gelirlerinin %5’ini bağışlayacağını duyurdu.

Alimda Sefa Köse

Matematiği seven Teknoloji çılgını bir liseli :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı