Kapat

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Sosyal ağların yenisi olan snapchat eski gücünü yitirmeye yakın gibi gözüküyor. İnstagram’ ın hikaye özelliği getirmesi ile snapchat’ e dair bir özellik kalmadı bu yüzden snapchat’ i biraz gerilemeye neden olacak bu hareket programı kötü etkiledi. Bu yüzden uygulama uzun süre kullandığından ve ya önem yitirdiğinden dolayı da snapchat hesabı kapatılması istenebilir. Snapchat uygulamasından biraz bahsedecek olursak eğer snapchat, fotoğraf paylaşma programından ibarettir. Uygulama da paylaşılan fotoğraflar 24 saat boyunca arkadaşları tarafından gözükebilir. Bunun haricinde yine 24 saat geçerli olan videolar çekerek paylaşabilir. Son zamanlarda ki bazı yeni özelliklerden birkaçı ise arkadaşlarıyla özelden fotoğraf göndermenin yerine artık sadece yazı da yazılabilir, video atılabilir ve canlı bir şekilde sohbet edilebilir.  Gelelim hesabımızı kapatmaya… Hesabınızı kapatmanız gerçekten çok basit ve kısadır. Peki, ? Adım adım snapchat hesabının silinme yöntemlerini anlatalım. Adımları sırasıyla yaptıktan sonra hesabınız silinmiş olacaktır.

  • İlk olarak vereceğimiz BU linke tıklayarak hesap silme sitesine girelim.
  • Karşımıza giriş paneli çıkacaktır. Bu panel sayesinde silecek olduğumuz snapchat bilgilerinizi girin ardından girişinizi yapın.
  • Giriş yapmanızın sonrasında sizden hesabınızı silmesi için onay isteyecektir. Onay verdikten sonra hesabınız ile tekrar giriş yaparak delete account (hesap silme) yazısına tıklayarak hesabınızın kalıcı olarak silinmesini sağlayabilirsiniz.

Not: Sildiğiniz hesap sonradan tekrar geri getirilemez. Yeniden hesap açılması gerekebilir ve silinen e-posta adresi ile de tekrardan hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir