Facebook’ta Paylaşım Yapılamıyor. Sorun Ne ?

‘ta dün geceden itibaren paylaşım yapılamıyor. Büyük ihtimalle sizde haber kaynağınız da çok fazla haber görmemişsinizdir. Çünkü dün geceden itibaren Facebook‘ta paylaşım yapılamıyor.

Facebook‘ta bazı küresel sorunlar yaşanıyor bunun yüzünden ise pek çok sayfa ve medya kuruluşları şirket Facebook sayfalarından paylaşım yapılamadı. Bu paylaşım sorunu tüm Facebook sayfalarını kapsamadığı belirtiliyor. Sadece “bazı” sayfaları kapsıyor. Facebook sayfamızdan haber paylaşımı yapmak isteğimizde aşağıda ki gibi bir sorunla karşılaşıyoruz;

Screenshot_4

Peki bu sorunun

Mashable‘da yer alan haberlere göre bu sorunun kesin olarak bilinmediği belirtiliyor. Ancak Facebook sayfalarının tamamında paylaşım sorunu bulunmakta. Sayfalarda ki paylaşım sorunu mobil’i kapsamamakta. Telefonlarınız da paylaşımı düzenli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Şuanda tüm Facebook yetkilileri bu için çalışıyorlar. İlerleyen saatlerde sorunla ilgili detaylı bilgileri vereceğiz.

 

Bir önceki yazımız olan Twitter'da Link ve Fotoğraf Paylaşımında Karakter Sayısı Azalmayacak ! başlıklı makalemizde twitter, twitter 140 karakter sınırı ve twitter karakter engeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir