Teknoloji Haberleri

Sony Xperia XA2 Ultra’nın Fotoğrafları Sızdırıldı

Sony'nin yeni cihazının fotoğrafları sızdırıldı, cihazın ön tarafında çift kamera olması ilgi çekti.

Sony’nin orta segmentli telefonu Xperia XA2 Ultra’ sızdırılmış bir fotoğrafta göründü. Fotoğraf bir takım detaylar ortaya koyuyor ancak anahtar tasarım geçen yılın kiyle neredeyse aynı.

Xperia XA2 Ultra, önceki modelin büyük çerçevelerini, GFXBench, ekranın 6,0 “(1920 x 1080 çözünürlükte) olduğundan bu telefonun büyük olmasını bekliyor. Yine de birkaç yeni ilave var.

Öncelikle, XA2 Ultra, ön taraflara yerleştirilmiş çift  yüz kameraları ile geliyor. Kameralardan biri 16 mega piksel fakat diğer kamera henüz bilinmiyor. Telefonun ön panelin sol tarafında oturan bir LED olduğunu görüyoruz.

Tasarımdaki bir diğer değişiklik, tabanda bir kesik olmamasıdır. XA1 Ultra’nın  stereo hoparlörlere sahip olduğunu düşündüren alt bölmede bir yarık var, ancak tasarım amaçlı sadece orada. Artık kaldırıldı, XA2 Ultra’nın da stereo hoparlör ile gelmeyeceğini tahmin edebiliyoruz.

Fotoğraf, ayarlar menüsü altındaki “Telefon Hakkında” ı gösteriyor. Gördüğümüz gibi, model numarası H4233, ki bu da Xperia XA2 Ultra olduğunu doğruluyor. Android 8.0.0 Oreo çalıştırıyor ve Kasım’ın güvenlik düzeltme ekini barındırıyor.

Sony Xperia XA2 Ultra Teknik Özellikleri

Sony Xperia XA2 Ultra, Snapdragon 630 işlemci ile güçlendirilecek. 4GB RAM ve 64GB depolama alanına sahip olacak. Ayrıca 21MP arka kameraya sahip olacak.

Etiketler

Yusuf Kamil Genç

Teknoloji ve yenilikleri takip eden ayrıca bir çok web projesi bulunan webmaster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı